Jump to content
GIGN Forum

C-D un Firewall


Recommended Posts

Daudzi suudzaas par to ka C-D 4.10.0 nedarbojoties... Nu darbojas jau gan, tikai firewall jaadisablo - stulbi. Man Norton Internet security 2003 uzlikts. Nu nevaru nokonfigureet taa lai C-D darbotos. Uzlieku prieksh C-D permit all atribuutus - tik un taa neiet. Tikliidz uztaisu firewallam disable taa peec divu stundu CS seansa jaapaarinstalee kompis. Saak jau riebties - vai nu jaaatsakaas no CS ( smiliez.de_2428.gif ) vai Jaaliek linux - to vismaz lielaakaa dalja viirusu nenjem. A varbuut jaanokonfiguree tas @$^$%$ firewall. Varbuut kaadam jau ir izdevies shito atrisinaat????

Link to comment
Share on other sites

Nu kas jums visiem ar tiem Fire Walliem? Es savu muuzhu neesmu izmantojis antiviirus progas un nakaadi meesli man nenaak. Un veel C-D 4.8 REAALI SUUUUUKAAAA. es nezinu nafig, bet tas dranjkjis nodarbina manu cieto un reaali bremzee cs. Visi C-D iet normaali iznjemot 4.8 vai 4.8.0.2-2 beta zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

piekriitu battery (nu tur tajaa bez a-virus zinjaa). es ar bez anti-virus nevaru iztikt un arii bez kaada anti - suudu skannera, jo man dienaa iepluust pa kaadiem 3 alexas vai gator registry failiem un cookie'iem mad.gif . . . eh laikam buus jaaliek firewall. .. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Daudzi suudzaas par to ka C-D 4.10.0 nedarbojoties... Nu darbojas jau gan, tikai firewall jaadisablo - stulbi. Man Norton Internet security 2003 uzlikts. Nu nevaru nokonfigureet taa lai C-D darbotos. Uzlieku prieksh C-D permit all atribuutus - tik un taa neiet.  Saak jau riebties - vai nu jaaatsakaas no CS ( smiliez.de_2428.gif ) vai Jaaliek linux - to vismaz lielaakaa dalja viirusu nenjem. A varbuut jaanokonfiguree tas @$^$%$ firewall. Varbuut kaadam jau ir izdevies shito atrisinaat????

http://www.steampowered.com ir atrodama informācija par portiem un ugunssienām.

Tikliidz uztaisu firewallam disable taa peec divu stundu CS seansa jaapaarinstalee kompis.

Tiešām bduh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...