Jump to content
GIGN Forum

Kick/slay


bLeeD
 Share

Recommended Posts

Nu tātad bez liekiem vārdiem

vēletos palūgt šadas tiesības

xslay - tiee kas mūžigi kempo bāzē.

xkick - daAUdzi izmanto lamu vardus ar atstarpeem + ar friifragiem,dirseejiem un bazee drochitaajiem arii jetiek galaaa.

Edited by bLeeD
Link to comment
Share on other sites

Nu tātad bez liekiem tekstiem

vēletos palūgt šadas tiesības

xslay - tiee kas mūžigi kempo bāzē.

xkick - daAUdzi izmanto lamu vardus ar atstarpeem + ar friifragiem,dirseejiem un bazee drochitaajiem arii jetiek galaaa.

bez liekiem tekstiem vari neko neluugt wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad bez liekiem vārdiem

vēletos palūgt šadas tiesības

xslay - tiee kas mūžigi kempo bāzē.

xkick - daAUdzi izmanto lamu vardus ar atstarpeem + ar friifragiem,dirseejiem un bazee drochitaajiem arii jetiek galaaa.

Domaju ka nespiid...Jo kapec lai Tev dotu un citiem ne?Ar ko tu esi labaks?

Link to comment
Share on other sites

nehotelosj bi obizhatj parnja, no videmo ne sud`ba ! rolleyes.gif  smiliez.de_1343.gif vecerom adminov deistvitelno mnogo, problema v period vremeni s 03:00-07:00 vot tam citerov prosto navalom zaban.gif

Brīvdienas ap to laiku varētu tikt wink.gif

Darbadienās lidz kadiem 0:00

Edited by bLeeD
Link to comment
Share on other sites

Tu esi īpaši apdāvināts es tā skatos...Tu teici, ka par maksu man neviens nedos...Ble visu GIGN vēsi nopirktu, ja vajadzētu un būtu nauda laugh.giflaugh.gif

Par naudu var nopirkt ganīz visu...Ble piem, ja maksātu 100 ls adminam, lai iedod man ac, šaubos kurš nepiekritīs...

Nu jaa uzrastos kaads idiots, kurs samaksaatu 100 ls lai dabuutu xban, tad domaju, ka iedotu, bet neviens vairak par 10 ls te nav spejiigs soliit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kapēc tu domā, ka nav spējīgs solīt? Ble vnk visi nav tādi dauņi, kas maksā par sūda acc wink.gif Bet kam tie maki tādi biezi, tiem jau vienalga smile.gif

Bet vienalga, doma jau bija, tā, ka nopirkt var gandrīz visu tongue.gif

nu davai! saderam uz 100 Ls, ka tu par 100 Ls nekaadas tiesiibas nesdabuusi smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...