Jump to content
GIGN Forum

Oktobra Pasāciens


samuray
 Share

Recommended Posts

Nuu tas jau sudigaak, galvenais, lai kaads uznemaas un noorganizee, taa jau parasti ir lielakaa probleema smile.gif

nu taapeec jau arii es te raxtu, lai atrasu kaadu, kas samekleetu vietu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, kas kuram tuvaaks.. smile.gif

Nu var tai pasaa elika ( kur nobombiju kaadu gadu, kad nebija pc ) tur tiri normali protams tas lielais karstums bisk besiigs un dazas peles un klavas draztas.., bet taa pc ir labi ! Vai ari tornado.pro pie tiem 15 coll ekraniem thumbsdown.gif, vai vipenee kura biezi aiznemta thumbsdown.gif, Bet ir labums tornado.pro tur vismaz ir plasums kur izkusteties ! Elika atkal saspiestiba bisk .

Es itka par tornado.pro jo tur plasums.. un ka ne kaa tas ir tornado.pro smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vissp varētu uz tādu pasākumu, bet, tomēr negribās stiept datoru... biggrin.gif labāk kādā klubā un (vnk es paņemtu savu Ūber kruto g5 kura maksā 45 ls un viņa ir vis krutakaa u.t.t., (aptuveni tā būtu teicis superrembo)) biggrin.gif nu kkadu tādu pasācienu varētu, pasauktu vēl vienu pazīstamo.. P.S da kādu votku labak pāris pilzenītes....

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, kas kuram tuvaaks.. smile.gif

Nu var tai pasaa elika ( kur nobombiju kaadu gadu, kad nebija pc ) tur tiri normali protams tas lielais karstums bisk besiigs un dazas peles un klavas draztas.., bet taa pc ir labi ! Vai ari tornado.pro pie tiem 15 coll ekraniem thumbsdown.gif, vai vipenee kura biezi aiznemta thumbsdown.gif, Bet ir labums tornado.pro tur vismaz ir plasums kur izkusteties ! Elika atkal saspiestiba bisk .

Es itka par tornado.pro jo tur plasums.. un ka ne kaa tas ir tornado.pro smile.gif

Skatos tu esi eksperts pa sho teemu biggrin.gif Varetu kaut ko sabidiit maybe... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Skatos tu esi eksperts pa sho teemu biggrin.gif Varetu kaut ko sabidiit maybe... ?

vinjsh saka nav iedvesmas thumbsup.gif

personiigi man uz eliku gribeetos aiziet tikai taadeelj lai sastaptu kaadus paaris krievu naglos un lisos purnus, savaadaak mani tur nekas nevilina

Link to comment
Share on other sites

vinjsh saka nav iedvesmas thumbsup.gif

personiigi man uz eliku gribeetos aiziet tikai taadeelj lai sastaptu kaadus paaris krievu naglos un lisos purnus, savaadaak mani tur nekas nevilina

Tad jau izskataas, kartejais pasaakums kurs ta arii paliks kaa iecere wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...