Jump to content
GIGN Forum

Serverim Pings..milziigs


Recommended Posts

PALIIGAAAA!!!!!!!!

Man uz shito pashu PC bija serveris ar AMX utt..

kaadus 5meeneshus nespeeleeju cs, izdomaaju atjaunot serveri..ieliku amx..viss bumbaas..beit..kad skatos man serverim (tukšam) pings ir virss 2000 nafig?

smiliez.de_2538.gifunsure.gif bet tad gaaja labi..a, un kad ieeju serverii ar lielaam puuleem nestraadaa ne amx, nekas..bet caur new game itkaa iet viss? ko e nepareizi izdariju/

Link to comment
Share on other sites

# Smagi lēkā pings, lago, ko darīt?

Ja tikai raunda sākumā, tad pa vāju procesors. Ja visu laiku, tad tīkla pieslēgums ir pa lēnu. Ja tīkla pieslēgums ir labs, tad iesaku noņemt visus pluginus (ieskaitot amxmodx) un tad palēnām liekot visu atpakaļ, skatīties, kurā momentā sākās gļuki.

VUUUUTTT? ??? ?!!1111!!

Link to comment
Share on other sites

nu prosta atver Windows Task Manager ...

tad uzpied Processes tad ka serveris UP ieej tur un tu tur redzi daudz sudus tad atrodi tur HLDS.exe tad uzpied labo peles taustinu SET PRIORTY un LOW wink.gif

un kad ej cs ieej atkla tur un atrodi HL.exe un ar uzliec LOW un no tevim nebuss lab tev ping buss apmeram 15-25 wink.gif un spele laimigs un serveris nelago thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu prosta atver Windows Task Manager ...

tad uzpied Processes tad ka serveris UP ieej tur un tu tur redzi daudz sudus tad atrodi tur HLDS.exe tad uzpied labo peles taustinu SET PRIORTY un LOW wink.gif

un kad ej cs ieej atkla tur un atrodi HL.exe un ar uzliec LOW un no tevim nebuss lab tev ping buss apmeram 15-25 wink.gif un spele laimigs un serveris nelago thumbsup.gif

uz HLDS.exe ir jaliek SET PRiority REALTIME smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

P.S Es pats tā daru un man servs nelago..

Link to comment
Share on other sites

es daru ka es rakstiju un man ar serveris nelago smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

nevienam neinteresee kaa tu vinjsh/vinja/mees/juus daram

windowsu var saglabaat labaa formaa, regulaari skneejot, atsleedzot visus nevajadziigos suudus, apdeitus atrubot, regjistru tiirot etc... daudz lietas kas paliidz windu saglabaat neljauj sadrochiit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...