Jump to content
GIGN Forum

Procesora Kuuleris


jerrico
 Share

Recommended Posts

ir programma SpeedFan ar kuru itkaa var mainiit viskautko, bet pats nelietoju, jo maatesplates programmatuurai ir iekljauta shii fiicha, varu mainiit rezhiimus

es to speedfan sen atpakalj meejginajau nezinu man tur nekas mnemainijaas apchakars, btw triis vadinji ir tikai sarkanaa nav smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es to speedfan sen atpakalj meejginajau nezinu man tur nekas mnemainijaas apchakars, btw triis vadinji ir tikai sarkanaa nav smile.gif

nu vari paeksperimenteet smile.gif mosh bija dzeltens un melns, es iisti neatceros... tikai pozitiivo ar negatiivo nesajauc biggrin.gif vispar jau nekam ljaunam nevajadzetu notikt mainot vadus, bet nekadu atbildibu par savu saciito neuznjemos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sakuma izdoma vai tev to tiesam vaig, ja par skalu izardi to un iepilini ellu, ja vienk trauce tad taisi ouwerclock, un tad vinjam bus tolka ta griesties smile.gif

ja meginasi ouwerclock neparcenties biggrin.gif

man jau vinjsh ir oveklokots, man temperatuura pietiekama un par skalju takaa ledusskapis vajag mazaaku

Link to comment
Share on other sites

Man ari vajadzetu to ventilatoru palelinat,bet es taja speedfan nevaru saprast ka to var izdarit sad.gif .naziic pasaki ja zini kas tur jaliek

Link to comment
Share on other sites

es vnk spaidu tos procentus, jo vairak proci jo atrak griezaas.. biggrin.gif

bet man jau vajag leenaak nevis aatraak, un man jau vinji staav uz nulles, un ko tu man te dirs, tu ar ausi saklausi vai spidometru pieliec ka zini vai aatraak vai leenaak? tev tur raxtiits 2637 RPM kas parasti vairumam kooleru ir defaa

Link to comment
Share on other sites

karoche fiska ir taada, ciprusa bildee viss skaidri un gaishi redzams ir, tas bija tieshi tas par ko es iepriekshejaa postaa runaaju... vienigi ventilatora vads nav iespraust uz mobo bet gan tadaa konektoraa ko sprauzh pie cietaa diska... attiecigi vadinji jasasprauzh taa, kaa bildee paradiits... ir pat pieejami speciali perehodnjiki, bet var arii pats uztaisiit paaris minutees smile.gif vienigi pectam biosaa jaatsledz nost lai dators nedirshas ka ventilators neiet (vismaz jaunakie varianti saak bljaut ka neiet ventilators)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...