Jump to content
GIGN Forum

Man Ir Maza Probleema!


architeck
 Share

Recommended Posts

Panjeemu vienreiz nokacaaju kkaada krieva cfg un nedaudz piereguleejot peec savaam vajadziibaam saaku speeleet. Tacu izbriinijos kad lodes lidoja daudz reciizaak nekaa pirmstam. Tad nu man ir taads jautaajums vai kaads nezin kaa to es var dabuut gatavu, jo nu jau HDD ir formateets un man taa scripta gluzi vienkaarsi vairs nav. Un kur vinu dabuut arii vairs neatceros. tante google nepaliidz. Esmu mekleejis, mekleejis un mekleejis!

Link to comment
Share on other sites

nu nahuj tev vajag k-kādus script, iemācies spēlēt BEZ, tad kad būs jāspēlē cup, piem. kādā salonā, un tur nebūs tas scripts, un tad būsi pilnīgs botiņš!

tur neiet runa pa scriptu! vinsh novlicis kkadu cfg, un vinjam esot bijis vieglaak speelt, kr4 lodes nelido kur pagadaas! nu nez, tur dziljaak jaarokas, un jaameklee noziime katrai komandai! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nahuj tev vajag k-kādus script, iemācies spēlēt BEZ, tad kad būs jāspēlē cup, piem. kādā salonā, un tur nebūs tas scripts, un tad būsi pilnīgs botiņš!

Tu vispar iebrauc ,kas ir cfg ?

Nezinu nevienu krievu cfg. Pats lietoju cpl , jo ertak iero4us pirkt un temeklim nav tik liels atsitiens.

Link to comment
Share on other sites

a kas ir cfg? blink.gif

njaa un kur to cpl.cfg dabut ar tadu gribas? rolleyes.gif

Cfg ir configure ... Nu kāds cilvēks ir salicis visādus bindus , crosshair size un visu ap to un visu visu pārējo ko vien vajag un tad saglabā. Ja labs to lieto arī citi new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Panjeemu vienreiz nokacaaju kkaada krieva cfg un nedaudz piereguleejot peec savaam vajadziibaam saaku speeleet. Tacu izbriinijos kad lodes lidoja daudz reciizaak nekaa pirmstam. Tad nu man ir taads jautaajums vai kaads nezin kaa to es var dabuut gatavu, jo nu jau HDD ir formateets un man taa scripta gluzi vienkaarsi vairs nav. Un kur vinu dabuut arii vairs neatceros. tante google nepaliidz. Esmu mekleejis, mekleejis un mekleejis!

xex...dzekinj tas 1. nav nekads parasts konfigs, bet gan chiiteru konfigs!

2. sis konfigs ir aizliegts, jo tas dod tadu chiitu kaa "norecoil" (tas dod to ka (ka jau tu teici) "lodes lido labaak! " tongue.gif )

3. iesaku nemekleet tev so configu, jo par tiem liek banu, kaa par jebkuriem citiem chiitiem! bet, ja gribi tomeer atrast tad vnk uzspied google "norecoil config" manupraat tu atradiisi! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...