Jump to content
GIGN Forum

Vārnas


Norek
 Share

Recommended Posts

Pie sūdzībām gan būtu stulbi likt, bet man te tāds jautājums uzradās par manām vārnām.

Kuri noteikumi paredz, sliktu nevienam nevēlot, ka nedrīkstu foruma "memberim" aizrādīt, ka ne tajā sadaļā viņš ir iekāpis ? Ok, es saprotu, ka par to atbild moderatori, bet vai par to ir jāliek vārna ?

Nekas nopietns, bet ir vēlme noskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Pie sūdzībām gan būtu stulbi likt, bet man te tāds jautājums uzradās par manām vārnām.

Kuri noteikumi paredz, sliktu nevienam nevēlot, ka nedrīkstu foruma "memberim" aizrādīt, ka ne tajā sadaļā viņš ir iekāpis ? Ok, es saprotu, ka par to atbild moderatori, bet vai par to ir jāliek vārna ?

Nekas nopietns, bet ir vēlme noskaidrot.

manliekas ka daudzi nesaprot par ko tu runaa

Link to comment
Share on other sites

Kuri noteikumi paredz, sliktu nevienam nevēlot, ka nedrīkstu foruma "memberim" aizrādīt, ka ne tajā sadaļā viņš ir iekāpis ? Ok, es saprotu, ka par to atbild moderatori, bet vai par to ir jāliek vārna ?

nav ne tavs pienaakums, nav pat taada vajadziiba tev saakt visiem staastiit, ka vinji spamo. to darot, tu kljuusti ne labaaks par vinjiem (arii runaasi ne pa teemu).

aizraadiijumus par nepareiziem poustiem atstaaj moderatoru zinjaa, gan jau shie spees savu darbinju paveikt (warni, bani, muuzhiigie bani, IP bani, IP izsekoshana un pirkstu salaushana utt.).

cerams, ka apmeeram atbildeeju uz tavu jautaajumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...