Jump to content
GIGN Forum

Gign Clanam


Domino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

huh? tikai nesaac raudaat , aizej pie mammas varbuut nomierinaas , es veel tagad atceros kaa tu man staastiji , ka tev pietiek tikai pateikt divus vaardus macho un es palikshu bez tiesiibaam gignaa . Shausmas!

Taa kaa nemiiz botaa - pats vien esi no ziepju fabrikas. Es tik taalu neesmu aizziepeejies lai man pietiktu ar diviem vaardiem  sad.gif

ahahah smile.gif kaads Tu esi klauns.. Tu domaa, ka man ibjot Tavas tiesiibas? toreiz Tu mani centies izbanot (prieksh daunjiem: admins adminu nebano) un shii iemeslja deelj es Tev paskaidroju, ka par taadu huinju var palikt bez acc, savukaart, Tu lepni atbildeeji, ka Tu par taadu variantu shaubies.. un viss, taa arii tas beidzaas, nekaads mans teksts par diviem vaardiem tur nebija.. varu logu iemest, ja ir vajadziiba.

bet pag, mees tak toreiz noskaidrojaam, ka dziivojam netaalu viens no otra, tad varbuut satiekamies un aprunaajam tuvaak visas raudaashanas un ziepju fabrikas?

bijach, pasuka ledu varbut nenoies  zaban.gif

ja Tev ir, kas sakaams, tad izsakies konkreeti, ja sakaamaa nav, tad paluugshu pieveert wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol, kapec es nevaru beztema dirst un telot uuber papu? Tieshi taka to iesaka gan majors peins, gan macho!

edit: jo lunatic's tak thumbsup.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Lol, kapec es nevaru beztema dirst un telot uuber papu? Tieshi taka to iesaka gan majors peins, gan macho!

edit: jo lunatic's tak thumbsup.gif

kameer Tu neiesaisti mani vai manu komandu, man ir pohuj, kaut Tu sevi nodirs..

par uuber papu Tu kljuvi momentaa, kad iepljaukaaji duh'u? vai worma pakaljaa uz sieninjaam ir atziimiites: noob; papa; uuber papa; totally papseg?

Link to comment
Share on other sites

par uuber papu Tu kljuvi momentaa, kad iepljaukaaji duh'u? vai worma pakaljaa uz sieninjaam ir atziimiites: noob; papa; uuber papa; totally papseg?

par uuber papu es kljuvu tad kad iznesam jus ar 16:8! bet ar to nav nekada sakara shoreiz, ja peins nebutu kautko sacis dirst par afraidg un ari pectam macho! ka mate ar meitu, apbrinojami!

paskaidro pedejo teikumu, es kautko nesaprotu, kura vieta esmu liidis wormam dirsa?! ko tu vispar zini?

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

par uuber papu es kljuvu tad kad iznesam jus ar 16:8! bet ar to nav nekada sakara shoreiz, ja peins nebutu kautko sacis dirst par afraidg un ari pectam macho! ka mate ar meitu, apbrinojami!

paskaidro pedejo teikumu, es kautko nesaprotu, kura vieta esmu liidis wormam dirsa?! ko tu vispar zini?

malaci, labaak paskaidro Tu man - kaads sakars ar mani un manu komandu ir tam, ka pains ar macho Tevi nodirsh?!

p.s. un kas, tad Tev taa ir par komandu ar kuru juus muus IZNESAAT?

p.p.s. kuraa vietaa es apgalvoju, ka Tu kaadam kaut kur lien, es tik apjautaajos par worma pakaljas sieninjaam.. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

pag, vinji runaja par afraidg ne par mani! un es savukart par lunatic's. lol, ar kadu komandu? varu pat pov demku iedod kur inferno vinnejam 16:8 sad.gif

p.p.s. kuraa vietaa es apgalvoju, ka Tu kaadam kaut kur lien, es tik apjautaajos par worma pakaljas sieninjaam..

ja Tev ir, kas sakaams, tad izsakies konkreeti, ja sakaamaa nav, tad paluugshu pieveert 

interasanti...

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

gribat atrisinaajumu darek chill tu neesi papa, taapat kaa visi lunatic's .. vse pohuj kas ko iznesa visi vienaadi esam , nepiedirsham topicu un runaajam taalak par pro GIGN clanu k ?

Link to comment
Share on other sites

pag, vinji runaja par afraidg ne par mani! un es savukart par lunatic's. lol, ar kadu komandu? varu pat pov demku iedod kur inferno vinnejam 16:8 sad.gif

interasanti...

Tu saprati ko Tu uzrakstiji? es nee..

p.s. savaa samurgojumaa Tu aizmirsi uzrakstiit komandas nosaukumu ar kuru muus IZNESAAT.. tas ir tas ko veeleejos

p.p.s. interesanti!

Link to comment
Share on other sites

nu kaa... tu runaji, ka macho ar majoru peinu nodirsh mani, bet palasi kartigi vinji runa par afraidg! Tapec sekoja mani texti par lunatic's(kas bija domats macho) - spams, kuru vinji iesaka! Viss! Un ar kadu komandu mes jus vinnejam? Ar to pashu afraidG, inferno ar rezultatu 16:8 ! Ko tu vel nesaproti?

Link to comment
Share on other sites

nu kaa... tu runaji, ka macho ar majoru peinu nodirsh mani, bet palasi kartigi vinji runa par afraidg! Tapec sekoja mani texti par lunatic's(kas bija domats macho) - spams, kuru vinji iesaka! Viss! Un ar kadu komandu mes jus vinnejam? Ar to pashu afraidG, inferno ar rezultatu 16:8 ! Ko tu vel nesaproti?

bet, draudzinj miiljais, kaada debiilisma vadiits Tu, nevis kaut ko saki par GIGN (kas ir vinju abu komanda), bet par Lunatic's (ar ko saistiits ir tikai macho). Vai tieshaam worma faktors ir tik speeciigs, ka Tev liek izdariit tieshi shaadu izveeli?

tieshaam prieks par juusu uzvaru un ceru uzspeeleet vel kaadu reizi thumbsup.gif

edit: p.s. sheit laikam lieki buutu piemineet, ka #afraid.cup'aa panjeemaam pirmo vietu finaalaa uzvarot cupa organizatorus tieshi de_inferno kartee unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, ko tu to wormu te pin iekshaa! sakars ar vinju sheit nekads! Saka runat tieshi par afraidg un lunatic's! Ar gignu sheit sakara nav nekada, tikai zhel, ka topics ir par gignu, lol!

bijach, es taja cupa nospeleju labi ja 2as speles! taka man to vari neteikt! uzspelet vel kadu reiziti tiesham varetu! cerams, ka lords nepaliks nulles unsure.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

lol, ko tu to wormu te pin iekshaa! sakars ar vinju sheit nekads! Saka runat tieshi par afraidg un lunatic's! Ar gignu sheit sakara nav nekada, tikai zhel, ka topics ir par gignu, lol!

Tu uz manu jautaajumu taa arii neatbildeeji..

un sho te:

p.s. sheit laikam lieki buutu piemineet, ka #afraid.cup'aa panjeemaam pirmo vietu finaalaa uzvarot cupa organizatorus tieshi de_inferno kartee

nepamaniji vai netishaam noignoreeji? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ņā atlika tikai kādai personai ar nick Domino uzrakstīt:"

vai jus domajat uztaisit kadu clana movie ?

Es iedomajos jus labi spelejat esat stiprs clan un vel oddish mak labi taisit filminas

Ko jus par to sakaat ?"

... un jau aizgāja smagas diskusijas starp adminiem, pēdējā laikā viņas ir par daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...