Jump to content
GIGN Forum

Web & Cs Server


archux_csdm
 Share

Recommended Posts

Gribeeju prasīt kaa izskataas? Vai normāals webs? smile.gif vnk nav neviena kas vareetu ko pateitk smile.gif aa un par to serveri ??? vai vispaar ir tolks vei neee??? Man shkiet ka nav vieniigi cw servaks kad taisa kaadu cw savaadaak nav vajadziigs smile.gif Nu es iet tik miilji un iesakiet ko nu man tagad dariit smile.gif turpinaat iesaakto vai nee vai varbuut atstaat clana webu kur ir turpinaat ar web vai veel pievienot serveri??

P.S.

Lapa vēl nav liidz galam pabeigta taa visulaiku top un top biggrin.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gribeeju prasīt kaa izskataas? Vai normāals webs? smile.gif vnk nav neviena kas vareetu ko pateitk smile.gif aa un par to serveri ??? vai vispaar ir tolks vei neee??? Man shkiet ka nav vieniigi cw servaks kad taisa kaadu cw savaadaak nav vajadziigs smile.gif Nu es iet tik miilji un iesakiet ko nu man tagad dariit smile.gif turpinaat iesaakto vai nee vai varbuut atstaat clana webu kur ir turpinaat ar web vai veel pievienot serveri??

P.S.

Lapa vēl nav liidz galam pabeigta taa visulaiku top un top biggrin.gifsmile.gif

Loti netik tas banners vai ka vinu tur sauca .

Nu karo4 ta liela bilzha. ( parak prasta ) .

Ka jau mineja ,tur ir par daudz info pirmaja lapa ieksha . Gruti orenteties. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

baac nu juus mazie pwnzori "saaku taisiit webu" tak taa nav nekaada taisiishana, tad es vairaak atbalstiitu html lapu, kura taisiita FrontPagee, jo vismaz tie taisa pashi nevis panjem fakinu e107 vai fussion news un piespiezh install un uzmauc virsuu kautkaadu fakinu templeitu kursh ir katram 3 cs klanam... to nesauc par taisiishanu... piedodiet un atvainojiet par manu krituku, bet taa nu es to uzskatu, jo pats TAISU lapas kaa arii dzen programmeeju...

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju prasīt kaa izskataas? Vai normāals webs? smile.gif vnk nav neviena kas vareetu ko pateitk smile.gif aa un par to serveri ??? vai vispaar ir tolks vei neee??? Man shkiet ka nav vieniigi cw servaks kad taisa kaadu cw savaadaak nav vajadziigs smile.gif Nu es iet tik miilji un iesakiet ko nu man tagad dariit smile.gif turpinaat iesaakto vai nee vai varbuut atstaat clana webu kur ir turpinaat ar web vai veel pievienot serveri??

P.S.

Lapa vēl nav liidz galam pabeigta taa visulaiku top un top biggrin.gifsmile.gif

Nekādus jaunumus neredzu

visiem šada veida web ir dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Galvanais nav lapas izskatas, bet lapas saturs.

Tava lapa var būt ideāli uztaisīt, bet ja lapai nebūs satura viņu tāpat neviens neapskatīs/nelasīs, tāpēc vairāk piedomā pie tā ko raksti lapā, nevis pie tā kā viņa izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...