Jump to content
GIGN Forum

Ūdens Piipe...


labbeC^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PEc pedejiem petijumiem - ir kaitiga. Ja lieto biezi un ilgi wink.gif

Neko tu nejēdz. Nav nekādi pēdējie pētijumi, un arī nekāda bieža un ilga lietošana nav vajadzīga. wink.gif

edit: labtec tu arī neko nejēdz biggrin.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

pirms pīpē vajag paēst, lai nebūtu sūdīgi wink.gif

P.S. Hugo atceries kā mēs gadījām picu? biggrin.gif

o da tas toch.. nepaedisiet - udenspipe jums liksies ka pedejais ko dzive izbaudisiet. sviishana roku triceshana vel kkadas drudza pazimes un nenormali nelaba dusha smile.gif un ja vel lulu pica ved picu kadas 4h... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tatad kr4 Udenspipi piepeju ilgi un dikti loti ilgi un biezi!

Runajot ka vajag paest pirms pipejot WP!BEt nu man ta nav kad neesmu paedis un pipeju un tad ir sudigi zinu vienu!Ar pienu ir labi dumi!

Tabakas pa 1.70 var nopirkt mOLA!

vienreiz pipeju un izdzeru 6 energy drink! un tad bija naturals besis!

Link to comment
Share on other sites

Ūdenspīpes pēdējā laikā pīpēju bieži - pārsvarā izgatavoju pats (visp. bija doma kkur iebāzt, lai tie kas nezin kā tas rīks darbojas var paši uzmeikot.) un man paštaisītās personīgi labāk patīk - nav žēl, ja kkas saplīst etc., bet vienīgais no šādām eksotikām manējā nebūtu vairs tas smile.gif

Bet ja tā, tad ābolu tabaka vislabākā, ja pielej džinu vai kko citu grādīgu (šampanieti neesmu provējis un arī diezko nevilina) un gāzētu, tad arī var tā ar vērienu papīpēt.Diezgan prosti jau ir, bet man patīk smile.gif

Esmu provējis arī aprikožu tabaku ar rumu, bet tas gan diezko nebija.

Edited by Charter
Link to comment
Share on other sites

Ja kas pašam uztaisīt ir vieglāk par vieglu , normālai ūdenspīpei jārēķinās daudz maz 30 latiem, bet tāda pat tāda nauda no gaisa nekrīt...

Draugi jau saka, ka ir normālas, tagad jāsāk pelnīt smile.gif

A ka ir labak ar vienu trubu vai divam un vairak?? es jau domaju kad ar vienu ir labak jo vairak dumu...

Ahhh un man tada lieta mes kr4 pipejam un ta tabaka citreiz paliek nereali stipra kad ieksha nevar ievilkt kapec ta?? Sudiga tabaka?

Link to comment
Share on other sites

Taa taa taa, cik atceros pagaajushogad mans sens draugs pielipa pie uudenspiipes uz pusdienu, elpodams tikai caur to smile.gif

Recipe - Udens vietaa labu metaxu nu 5 vai 7 *

- Kirshu tabaka

- Abolu tabaka

- Mazliet marihuanas(veseliibas stiprinaashanai)

p.s.

Proceduuras vidusdaljaa var rasties atminjas zudums, eiforijas sajuuta un koordinaacijas trauceejumi, bet taa kopumaa atsauksmes ir ljoti labas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ogles man ir labas tas lielas tas kas no turcijas 10min un viss izdeg naw kaifa a no shitam laikam ritigi piedeg...A ka noveerst piedegshanu? Laikam jau vajag mitraku tabaku ne?

Pie velna, LIETO PIETRUZĪMES, lai nāv stundu jādomā ko Tu domāji rakstot to ko uzrakstīji.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...