Jump to content
GIGN Forum

Voteeeemap


3ncOunTer
 Share

Recommended Posts

Bvakar visapkārt. Ķeramies vērsim pie ragiem:

Ir tāda situācija. 3ncOunTer`s ieslēdz cs. Grib konektēties gign puberim, BET, kad pastos kāda ir karte, (bieži) omfg it's de_vostok vai cs_winternights, vai vēl kaut kāda poke-karte. Man vienkārši slikti metas un visa vēlme uzspēlēt mīļākajā pubā, zūd aiz mākoņiem. Protams, ir jau tādi fenomeni, kas grib to karti uzspēlēt, bet vismaz derētu vote uzlikt, ja kāds tomēr ir tik saprātīgs, un nevēlas to šitu. Es jau nesaku, ka admini neliek to vote, vai viņu nau tajā brīdī on, bet ir bijuši gadījumi, pastos pie servera info, slotu statuss ir 16:21 (lol), kad ir vostok karte. Nu tad es lūdzu votemap komandu, lai glābtu keksus no kartēm, kuras nevēlas spēlēt. Ceru uz mazmazītiņu sapratni. baj baj

Link to comment
Share on other sites

Nu nepiekrītu, ka de_vostok būtu "pilnīgs šits"! Ja, vēl salabotu ct respawn problēmu būtu baigi kruta mape! Nezkapēc ir tādas aizdomas, ka tu metīsi savas defaultās mapes "d2, nuke u.t.t"! Bet nu punkts visam bija, ka nedaudz ielūkojos tavos atkarīgā statos un tur nu es sapratu, ka no manis ir viennozīmīgs anti, lūk kāpēc -

13:27:35

Nav tā kā drusku pa maz? 31.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...