Jump to content
GIGN Forum

1.6 + CD = stienis


Recommended Posts

nokachaaju no ginga 1.6 bez steama. Uzinstaleeju. Palaidu CD (ieprieksh paarbaudot vai man ir peedeejaa versija). Palaidu cs1.6. Illegal operation un izmet. Kad palaizh veelreiz viss ir OK, bet, kad piejoino kaadam serverim (uz kura vajag CD), mani disconnecto un pasaka, ka vajag CD. Bet ir palaists. Restarti, reinstall u.tml. sviests nepaliidz. Vai kaads nezin risinaajumu???

Link to comment
Share on other sites

EEEu a tad tas C-D ar ko visu laiku speeleeju CS 1.5 tad der arii 1.6 vai kaa ??? GIGN/faili skatiijos bet neatradu nekaadu CD prieksh 1.6......

Jaa, tas C-D ar kuru speeleeji 1.5 der arii 1.6 .

Link to comment
Share on other sites

Pats tu esi idiots ! Bljedj nahuj kaa man zinaat vai der vai neder tas Cheating-death jo te daudzi kauko niid ka vinjiem nav un kautko taadaa garaa...

bet par cd-key kaa tad man to zinaat ! Es to 1.6 noka4aaju no 4tus un tur raxtiits nebija ! tagad izlasi posta 1. teikumu... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

hmz vai tik hero neposto tikai lai buutu vairaak kvadraatinji zem avataara ??? taa liekas..... visos postos kur lasu tur hero tik uzraxta to pashu kas ir raxtiits vai nu postaa virs vinja vai pirms tam... vai nu debils cilveeks kas neredz vai arii fL00ders ! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

hmz vai tik hero neposto tikai lai buutu vairaak kvadraatinji zem avataara ??? taa liekas..... visos postos kur lasu tur hero tik uzraxta to pashu kas ir raxtiits vai nu postaa virs vinja vai pirms tam... vai nu debils cilveeks kas neredz vai arii fL00ders ! zaban.gif

A kaadam ir reals risinajums tai problemai ka cs1.6+cd neiet kopaa!?!?

Cs1.6 ir tjipa ar pedejiem updeitiem. cd ir 4.8.0.2

kompis ar xp tjipa svaigi instaleeets

bet kopaa tas brinums neiet. Met araa ka nav cd.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...