Jump to content
GIGN Forum

Gaming Gear


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

Šodien biju jaunajā lielveikalā "Galerija Azur" . Un arī šodien , tas kļuva par manu mīļāko lielveikalu , jo tur tehnikas veikalā "bmsmegapolis" pārdodas SteelPad QcK [ Tikai Ls 6.99 !!!] ; SteelPad 5 L [ Ls 24.99 ] un vēl SteelPad 4D un s&s , cenas tiek neievēroju . Un arī mouse-skates pa Ls 3.19 ja nemaldos . Un arī "Razer Corphead Gaming mouse" 2 veidi . Laser un optiskā ja nemaldos . Laser maksāja 48 Ls bet ta otra ap 34 ja nemaldos . kr4 tas veikals roxx smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jaunais lielveikals pie Slāvu apļa , netālu no ķengaraga . Pats veikals atrodas tur , kur ir visi šitie kebab fix , ķīniešu ēdieni , pankūkas un vafeles , tadā garā . Tur blakus ir vēlviens cits elektroveikals . Bet tie SteelPAdi un Gaming mouses ir veikalā "bmsmegapolis"

Link to comment
Share on other sites

Karoche shodien biju taja Azur, ko lai saka baigais shit.gif

Smuks jau vins ir, bet neko jedziigu nopirkt nevar... taja bmsmega....veikalaa nopirku austinjas pa 1.59 Ls un monitora tiraamo, lai nebutu plikaam rokaam jaiziet no veikala, karoche 1reiz var ieeit taja veikala, bet 2reiz laikam nebraukshu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

bloodlord es redzeeju kaa tu aizmiizi no csdm kad saaku tevi peec fragiem apdziit HA! , bet par to veikalu - mosh jaaizbrauc paskatiities , tikai cik noprotu taas atlaides noteikti ir uz ierobezjotu preces daudzumu un uz neilgu laiku so...

Link to comment
Share on other sites

bloodlord es redzeeju kaa tu aizmiizi no csdm kad saaku tevi peec fragiem apdziit HA! , bet par to veikalu - mosh jaaizbrauc paskatiities , tikai cik noprotu taas atlaides noteikti ir uz ierobezjotu preces daudzumu un uz neilgu laiku so...

jā blodys bija tik priecīgs, jo tā bija no tām retajām reizēm, kad bloodlordam negāja un viņs bija labāks rolleyes.gif

Runājot par PRO Eqvipmentu tad žēl bijacha kurš tikko tādu peli pasūtīja no ārzemēm!

Link to comment
Share on other sites

tur tas qck pa 7 ls riit buus veel ar atlaidi? negribas veltiigi uz riigu braukt 1d71.jpg

Viņš nav ar atlaidi , viņš tā arī maksā !!! Un es par to biju izbrīnēts , jo manlikās , ka oficiāli veikalā viņi būs cenu uzskrūvējuši uz kādiem 15 Ls .

kill , gadienā tu tur neredzēji arī mazās PS klaviatūras?

Ja tu domā tās , kurām nav tā liekā daļa vai arī ir pieliekama , tad neesmu 100% pārliecināts , bet varētu būt . Tur bija dažas sīkākas klaviatūras , bet nebija laika visas izpētīt , jo biju ar senčiem sad.gif .Bet klaviatūrām arī ir laba izvēle ! Ptas jau noskatīju uz ātro vienu smile.gif . Maksā ap 10 Ls +/-

Link to comment
Share on other sites

nja tikko atbraucu no ta veikala , isteniiba tiri normaals smile.gif , ja un tas ir pirmais veikals kur es redzu ka pardodas visadi steelpadi , mouse skates un ari peles ,tadas ka mx518 , g5 , razor .. un nopirku sev klaviaturu zhel ka nebija ps klavas , bet vienu mazaaku nopirku smile.gif

ps: blody tu taa pat nebutuu mani abdzinis sad.gif , vnk bija jaiet tapec ari izgaju , un kad gaju ara tu tomer biji zem maniim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...