Jump to content
GIGN Forum

Serverim Bus Labi?


Recommended Posts

Es gribetu uzzinat ja bus PC prieks cs servera vai bus a4kiriba kads cietais. Kads 120gb 7200rp vai ari kads 50gb 10000 rpm??? Vai tas ietekmes pingu, uz kompa cilveks nestradas ^^

Nu ja iesaku, kadu var labu kompjuteru salikt uz 1000ls. Dual core varat neieteikt LV sobrid nav tada labuma.

P.S Kurs man saja lieta loti palidzes ar visu, lai pasam nav pelekas sunas jakustina uzturesu 3 menesus par brivu jusu serveri kadu velesieties.

Link to comment
Share on other sites

ar 256 mb/ram pietiek serverim, tikai kad mainiisies mapes tad buus taaa shakaak, ja kas vari man uzmeilot uz e-pasta [email protected] (tur arii iedoshu skype), ja veelies, ja ne tad lieku mieraa

P.S. Serverim nav iipashas noziiimes kaads cietais, abi der, galvenais lai ir labs nets nevis PDSL ( violent1.gif ar MDSL veel kaukaa var =])

Edited by drinkits
Link to comment
Share on other sites

ar 256 mb/ram pietiek serverim, tikai kad mainiisies mapes tad buus taaa shakaak, ja kas vari man uzmeilot uz e-pasta [email protected] (tur arii iedoshu skype), ja veelies, ja ne tad lieku mieraa

P.S. Serverim nav iipashas noziiimes kaads cietais, abi der, galvenais lai ir labs nets nevis PDSL ( violent1.gif ar MDSL veel kaukaa var =])

nu piem wild serveris stav "uz neipashi laba kompja", bet nets vinam ir riktig laps un 20 slotigu serveri vesi velk

Link to comment
Share on other sites

ar 256 mb/ram pietiek serverim, tikai kad mainiisies mapes tad buus taaa shakaak, ja kas vari man uzmeilot uz e-pasta [email protected] (tur arii iedoshu skype), ja veelies, ja ne tad lieku mieraa

P.S. Serverim nav iipashas noziiimes kaads cietais, abi der, galvenais lai ir labs nets nevis PDSL ( violent1.gif ar MDSL veel kaukaa var =])

gribeetos redzeet kaa tu paspeeleetu galjas mapi piemeeram pool_day uz 8vs8 ar 256 ramiem

50gb 10000rpm labaaks vairaak rpm aatraak apstraadaa datus

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...