Jump to content
GIGN Forum

Njaa...


stunt
 Share

Recommended Posts

nu taa shodien domaju atsakt spelet cs gribeju ieet gignaa, bet nekaadiigi netiko jo pilns

un atcereejos ka es tak biju sen sen registreejies (tad kad vel vareeju ja nemaldos tad tagad vairs nevar registreet niku) bet pass aizmirsu uzspiedu uz aizmirsu paroli (labi ka tada ir) ierakstiju email un dabuuju 4.gif biju prieciigs ka nav dzeests vai kas cits. Tad uzrakstiiju setinfo _pw-gign ***** tad connect cs.gign.lv kad ladejas aiziet gandriiz lidz pusei paradas

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: 4iti. Vairak info konsole

un konsoolee

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: denja

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Brother

BAN] Iemesls banam: 4iti

BAN] Bans uzlikts pirms 33 dienam 20 stundam 6 minutem 38 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------

vai man maz ir iespeja kadreiz vel spelet gignaa?

Link to comment
Share on other sites

vot vienu nesaprotu kape visi tik loti skeptiski noskanoti neviena norm padoma visi tikai par to ka jamaksaa es nevaru maksaat man ir tikai viens vecaaks kas pelna 500ls menesii un tie jaieekanome uz 3 cilveekiem. 10 ls taa ir 3 dienu partika. vai patieshaam mani nevar atbanot lai mieriigi varu spelet gignaa? huh.gif

P.S. es labi ja 1/4 dalju vasaras pavadiiju riigaa takaa nekada stradashana nesanaaca

Link to comment
Share on other sites

BAN] Bans uzlikts pirms 33 dienam 20 stundam 6 minutem 38 sekundeem

Denja banu ir uzlicis tikai pirms meenesha, a Tu saki, ka tavs niks ir sen sen regjistreets un biji pat aizmirsis paroli!

*Sanaak, ka Tev ar atminju ir probleemas - biezpienu vajag eest!

*Shaubos vai kaads cits ar Tavu niku buutu speeleejis un atraavis banu - taa notiek, kad savu pass dod visiem pa lab' pa kreis'...

* Vai nu Tu vnk esi 4iiteris un negribi atziit to - tava vieniigaa ceriiba - 10Ls!

Link to comment
Share on other sites

es paskatiijos sudzibas pamekleju vel tada pasha veida banus. pamaniiju ka ir tada flicha ka var kka tikt iekshaa ja tev ir bans? ja nemaldos.

kkada parole vai kas? no shiim lietaam neko daudz nejedzu

Edited by stunt
Link to comment
Share on other sites

Denja banu ir uzlicis tikai pirms meenesha, a Tu saki, ka tavs niks ir sen sen regjistreets un biji pat aizmirsis paroli! 

*Sanaak, ka Tev ar atminju ir probleemas - biezpienu vajag eest!

*Shaubos vai kaads cits ar Tavu niku buutu speeleejis un atraavis banu - taa notiek, kad savu pass dod visiem pa lab' pa kreis'...

* Vai nu Tu vnk esi 4iiteris un negribi atziit to - tava vieniigaa ceriiba - 10Ls!

emm es saku ka biju registreejies diezgan sen tad kad vel vareja un vnk shodien gribeju atsakt spelet cs bet man izmet ka banots sad.gif

banotaa speletaja niks ir brother mans niks ir Stunt shaubos vai kads mani vel atceras un ja atceras tad shaubos vai maz vel spelee. neviens nespeleja ar manu niku! speleja ar niku brother un pass es pats biju aizmirsis kur nu veel citiem dot. shodien tik dabuju

P.S. sorry par dubultpostu

Edited by stunt
Link to comment
Share on other sites

Bet ja jau Tu seedi zem ruutera, kursh tad no Tava PC speeleeja pirms meenesha?! Vai varbuut meegjinaasi iestaastiit, ka Tev IP mainaas taapat6 kaa DLS`am?! biggrin.gif

routeris nav man dziivoklii bet gan koridorii (arpus dzivokla) mosh pat savienots ar citem dzivokliem nezinu. Man pie routera ir portatiivais un shis blekjis

Link to comment
Share on other sites

nu blje veciit, 500 Ls meenesha budzhets uz 3 kakliem, tad jau nemaz tik traki nav, + portatiivais un tas blekjis, kas tev tur ir - nu neteiktu ka tev buutu gruuti noziedot 10 Ls, cita lieta pasaki, ka negribi un viss, un kaa jau tu labi zini tad Latvijaa ir pilns ar pub serveriem ... p.s. un nu galiigi neizklausaas ka tev buutu 15 gadi ...

Link to comment
Share on other sites

es labi ja 1/4 dalju vasaras pavadiiju riigaa takaa nekada stradashana nesanaaca

Jā, mēs jūtamies vainīgi, ka tu vasaru nepavadīji sūri strādājot, bet gan chiLLojot pie pc & tv! Mēs labi saprotam, ka krutāk ir chill, bet tad pats vainīgs, ka nerukāji - sods attiecīgi ir, ka netiksi gignā, ja neizdīksi mammai 10LS!

p.s protams ir žēl, ka tev ir viens vecāks, bet nu tā vairs nav mūsu darīšana, kas un kā! (protams, ja tu tukši nedirs, lai tik iežēlinātu adminu maigās sirsniņas)! smiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

nu paldies par 3 padomiem - 1. maksaa 2. mirsti 3.jauna ip! vnk gribeeju atkal paspelet gign serverii - bet juus nu gan miilji sagaidat senus speletajus ehh nu ko tur daudz ljoti labi zinu ka nekas netiks dariits lai es varetu gignaa paspeelet. zheel... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

bet juus nu gan miilji sagaidat senus speletajus ehh nu ko tur daudz ljoti labi zinu ka nekas netiks dariits lai es varetu gignaa paspeelet. zheel... dry.gif

omg lol ... speeleeju gign'aa jau kaadus 2 gadus un tevi nu tochna neatceros redzeejis, vecais speeleetaajs, jaa jaa tu visu esi pareizi sapratis !!! naughty.gif pie tam ir taads teiciens - ja kalns nenaak pie muhameda, TAD muhameds iet pie kalna, izdomaa pats kuram personaazham atbilsti !!! cyaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

nu paldies par 3 padomiem - 1. maksaa 2. mirsti 3.jauna ip! vnk gribeeju atkal paspelet gign serverii - bet juus nu gan miilji sagaidat senus speletajus ehh nu ko tur daudz ljoti labi zinu ka nekas netiks dariits lai es varetu gignaa paspeelet. zheel... dry.gif

mani vienīgais interesē divas lietas

vai tev vienīgajam ir šāda ip adrese?

ja jā, tad cik ilgi tev viņa ir.

To ka tiek iekšā caur banu liek tikai ekstra pazīstamiem cilvēkiem, kuriem dikti to vajag. Tu diemžēl neesi ekstra pazīstams un neviens nevar garantēt, ka tu nečītosi vai netaisīsi cita veida černi uz servera.

Link to comment
Share on other sites

Vispar es reizem briinos par cilvekiem. Saka, ka gimene knapi velk dziivi, paartiku nevar nopirkt, bet tai pat laikaa ir dators un ir internets par ko noteikti maksaa 10ls menesii. Brivajaa laikaa spelee CS, lai gan mierigi taja laika varetu kaut kur piestradaat un nopelniit naudu. Mani senchi arii nekaadi bagaatie nav un neviens man ipashi naudu agrak nedeva kad biju siiks, tapec vienkarshi iebliezu ss.lv sludinajumu, ka mekleju darbu... pec 2 nedeljam arii dabuju. Tapec uzskatu par sliktu atmazku novelt visu uz senchiem, ja pasham ir rokas un kaajas. Un 15 gadi ir jau PIETIEKAMI, lai saaktu pats savu kabatas naudu pelniit... Par shaadu attieksmi jau vien prasaas topiclock dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Piekritu worm.

Kamer macijos vecaki kkadu kabatas naudu deva. (lai uz kadu dishuku aizshautu utt.)

Velejos spelet gign'a un vajadzeja noziedot vismaz deshuku .

Uz doto bridi liekas naudas nebija.

Notirgoju savu telefonu un noziedoju.

Taka kkadu risinajumu var atrast.

Tik pat labi saruna ar kaiminu tantinam (protams ja tava apkaime tadas ir) , un kautvai tos pashus sunus izved pastaiga .

Domaju ,ka deshuks nebutu ta lielaka problema.

Vienkarshi nevajag but slinkam un iedomigam.

Ta4 sha vai ta ,velak bus pasham jauzsak nauda pelnit. ")

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...