Jump to content
GIGN Forum

Apollo!


jerrico
 Share

Recommended Posts

Man ir mdsl un arii atrums mazaaks, parasti man bija ~1,7 mbit/s , tagad 670 kbit/s. Tas laikam taadelj, ka vinji tur kautko jaunu velk un testee.

vinji jau man te testee apmeeram 9 meeneshu pederasti, par ko bled es maxaaju lai man te vislaik testeetu kaut ko? pashlji nafig tie apollo buutu man te cits nets pieejams sen jau buutu pasuutiijis dirst vinjus

Link to comment
Share on other sites

Man ir mdsl un arī pēdējā laikā bremzē. Manuprāt tas ir tādēļ kad tagad visi parslēdzas uz to jauno shitu kad jāmaksā 16 Ls(precīzi nezinu) un tad tev ir labs nets-5mbs un pa parasto telefonu runā pa brīvu (ja zvana uz citu parasto). thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
B*** VAI TAADAM IR JAABUUT APOLLO PILSEETAS SUUDU INTERNETA AATRUMAM 409.20 kbit/s = 51.15 KB/sek, MLJED ES ESMU IZMISUMAA UN MANI NERVI IR NOJAATI LIIDZ BALTKVEELEI KO LAI ES DARU? UN SHITAA JAU APMEERAM MEENESHUS!

ko tu raudi man ir 27 kb/sec smile.gif jau gandriiz 2vus gadus, jo centraa neko labaaku nevar nemaksaajot 30+ ls , buutu labi ja vareetu balticomu

Link to comment
Share on other sites

nu taa iegaaju www.dsl.lv maajaslapaa, un ieraudziiju sadalju UZdot Jautaajumu, un tad arii aizraxtiiju vinjiem pamatiigu veestuliiti, ceru ka atbildees vismaz kaut ko, vai arii man naaxies katru dienu zvaniities un bombardeet vinjus ar neskaitaamiem telefona zvaniem, ceru kas tas ko liidzees!

Link to comment
Share on other sites

jerrico, esmu jau rakstijis te (kad man parādijās šāda te problēma) un arī zvanijis viņiem... kamēr es viņiem konkrēti uz varžacīm nesāku kāpt, proti - pateicu, ka vaina nav manī (PC), bet gan viņu sūda līnijā, kura ir nevāji pārslogota.

pēc 3 mēnešiem pienāca zvans, "Jūsu sūdzība par līniju izskatīta... tagad vajadzētu būt visam ok." <--- apmēram tā. tas nekas, ka viņi man tur bļed nahuj visas aizsardzības progas (antivīrusu, ugunsmūri, rūteri) lika atrubīt, un tikai tad viņi pidiņi tika pie sava jobanā skaitļa, ko viņiem man ir jāpiedāvā!

tātad, zvani viņiem kaut katru dienu, met kaunu pie malas, jo tās ir tavas tiesības.

P.S. tagad man nets ir 2x ātrāks kā bija, kad pieslēdzu, bet nu arī ne tas ātrākais, jo dzīvoju tālu no Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, es nesūdzos. apollo tīklā tagad man viss nāk ar k-kādu 5mbit/s ātrumu, veco 2 vietā.

ārpus mdsl, nu jā, ir tie 512kbit/s, bet nu viņš man ir stabili un viss ir ok.

MR.kill dauni, izlasi kaut ko vairāk, viņš teica, ka nav labāka neta viņam pieejams par saprātīgu samaksu

Link to comment
Share on other sites

jerrico, esmu jau rakstijis te (kad man parādijās šāda te problēma) un arī zvanijis viņiem... kamēr es viņiem konkrēti uz varžacīm nesāku kāpt, proti - pateicu, ka vaina nav manī (PC), bet gan viņu sūda līnijā, kura ir nevāji pārslogota.

pēc 3 mēnešiem pienāca zvans, "Jūsu sūdzība par līniju izskatīta... tagad vajadzētu būt visam ok." <--- apmēram tā. tas nekas, ka viņi man tur bļed nahuj visas aizsardzības progas (antivīrusu, ugunsmūri, rūteri) lika atrubīt, un tikai tad viņi pidiņi tika pie sava jobanā skaitļa, ko viņiem man ir jāpiedāvā!

tātad, zvani viņiem kaut katru dienu, met kaunu pie malas, jo tās ir tavas tiesības.

P.S. tagad man nets ir 2x ātrāks kā bija, kad pieslēdzu, bet nu arī ne tas ātrākais, jo dzīvoju tālu no Rīgas.

runa nav kaunaa bet izejaa smile.gif

vinji atbrauca pie tevis uz maajaam un kaut ko taisiija jeb caur netu? modeemu, tiikleni neko taadu nemainiija?

ko teici kad zvaniiji? pingo?

Link to comment
Share on other sites

runa nav kaunaa bet izejaa smile.gif

vinji atbrauca pie tevis uz maajaam un kaut ko taisiija jeb caur netu? modeemu, tiikleni neko taadu nemainiija?

ko teici kad zvaniiji? pingo?

man visu ziemu pingoja.... zemāk par ~200ping nokāpa tikai naktīs...

es mēģināju maksimāli vienkāršot savu sakāmo, jo zinot kādi lāmeri strādā apollo

varētu saņemt atbildi "Ping WTF? pinch.gif "

tākā man apollo TV ar normāli negāja... teicu ka apollo TV neiet, bet ja iet, tad smagi bremzē.... viņi tipa pārbaudija kautkādu tur pārslodzi(visticamāk sēdēja ādas krēslos un sutināja dirsu) un atbildēja "Viss ok..." vel parunājos, teica lai uzliekot netlimiteri.

uzliku, nokonfigurēju(kā stāstija) un joprojām neiet TV.... izmēriju ātrumu speedtest

vienu brīdi 64kbit/s, pēc dažām sec jau 280 kbit/s, tad atkal 32kbit/s.... un beigās viņi maigi pasūtija dirst... Tīkli pašlaik ir pāsrlogoti, ja gribat kādas izmaiņas slēdziet klāt mdsl! mēs neko nevaram darīt.. ā un bija laba pērle.....

vecene man saka lai uzliek video kodekus, bet es atcērtu, ka naktīs iet normāli viss TV 'n' shits.... Tā tik mēģina iestāstīt, ka vaina ir kodekos.... smiliez.de_2125.gif

pēctam to pašu mēģināja iestāstīt... tikai šoreiz par Firewall rolleyes.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

B*** VAI TAADAM IR JAABUUT APOLLO PILSEETAS SUUDU INTERNETA AATRUMAM 409.20 kbit/s = 51.15 KB/sek, MLJED ES ESMU IZMISUMAA UN MANI NERVI IR NOJAATI LIIDZ BALTKVEELEI KO LAI ES DARU? UN SHITAA JAU APMEERAM MEENESHUS!

Vari uzvanit uz apkalposhanas centru .

Pie tevis atbrauks virelis ar portativo un pieslegsies pie tava i-neta.

Ja vaina nebus tava PC vinsh uzvanis uz centrali un kko tur pateiks un tev kko tur atjaunos ") .

Tad kadu laiku varesi normali padzivot.

Link to comment
Share on other sites

runa nav kaunaa bet izejaa smile.gif

ko teici kad zvaniiji? pingo?

jap, teicu ka nets pingo un nevaru uzspēlēt savu onlainspēli, kuras dēļ man ir vajadzīgs nets (tas tā, lai saprot, cik nozīmīgi man ir nepingojoš nets 1d71.jpg). lūk tā.

EDIT: es esmu foršs smiliez.de_1164.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

jap, teicu ka nets pingo un nevaru uzspēlēt savu onlainspēli, kuras dēļ man ir vajadzīgs nets (tas tā, lai saprot, cik nozīmīgi man ir nepingojoš nets 1d71.jpg). lūk tā.

EDIT: es esmu foršs smiliez.de_1164.gif

Bišk nožēlojami izklausas. "uci, uci Hollowiņam neiet spēlīte, uņ tāpēciņās vajag labu netiņu. " baby.gifbiggrin.gif Tad jau drīzāk pateikt kādu nopietnu iemeslu. K-vai iedirst normālam cilvēkam neticamu faktu, bet lai izklausas nopietni.

Bet nu ja mazliet par tēmu. Piebiedrojos Haivmaindam, jo pats lietoju 27kb/s netu. Esmu jau pieradis. Gribētos tikt puie Balticoma, bet vel viņiem neesmu zvanijis, kā ar to ievilkšanu manā blokā. H!ve neesi viņiem zvanijis ?

smiliez.de_2523.gif Sorry. ((:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...