Jump to content
GIGN Forum

Kkas Ar Pc


boyzz
 Share

Recommended Posts

kr4 man PC sāka gluhot,kr4 kad es iesledzu kadu jaudigaku speli,man pc izsledzas,un ieslegt varu vinu tikai tad kad esmu izravis uz minimalais 20 sekundem araa no sienas kontakta un ielicis atpakal(tapat vinsh nesledzas ieksaa) ,kur varetu but vaina?agrak man ta nebija.

pirms 3 dienam noformateju cieto domaju ka del windows bet tomer joprojam tads gluhs

tagad jau man izsledzads kad pat mu speleju.

P4 3000+

Ram 1gb

video ati radeon 256

Edited by boyzz
Link to comment
Share on other sites

iespeejams overheating[JAA VARBUT VARDU UZRAXTIJU NEPAREIZI MAN PIE PAKA*S!!!] Atver valjaaa keizam kapotu, nu vaaaku, nu nezinu kaa saukt bet atver valjaaa un noskruuvee procim ventilatoru, un visu izsuuc ar putekljusuuceeju. TAd sleedz iekshaa PC, ja veljoprojaam taa ir, tad panjem telefonu, uzgriez tel nummuru 1188 un uzprasi kaadu labu datorservissu ar probleemas diognosohqijhfu9hf89f11 kas tev ir tuvaak wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man kautkads sitads sits bija agrak, laikam delj matenes draiveriem kautkadiem mistiskajiem. moz parliec directx un video draiverus, jo izskatas, ka tas ir drizak del taa, ja jau ieejot spele vins izrubas.

vispar man sodien ir smaga poha un es murgoju daudz.

Edit. es nezinu par overheating, bet man sita bija ari reiz delj draiveriem. mans kompis vecais vispar bija tikpat nelogisks kaa sievietes dazreiz. hmm, moz pat vienmer

Link to comment
Share on other sites

sito tev vajadzeja?

ja kas man veel cooleris arii skalak stradaa nekaa agraak,agrak vispar nevareeja gandriz dzirdet.

nutad jasno!! jo lielaaka tmp jo lielaaka slodze ventilatoram.

Panem un izdari to ko uzraxtiiju pirmajaa postaa. Nu par tiirishanu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

manam krustevam bija taspac, tad vinsh vadaja to ko mpi pa visadiem servisiem, nomainija vinam visu iznemot matesplati beigas matesplati nomainija un tad vis bija ok biggrin.gif bet tev ieteiktu aiznest pc uz kadu labu remontu...

Link to comment
Share on other sites

visideaalaakais variants kaa teica goili

bet vispaar noskruuvee kompim abus vaaakus un izpuut vinju ar feenu un tad ar puteklju suuceeju, un ventilatoru pabaksti ar kko ja nevar dabuut aara putekljus jo tur parasti taadi kushkji iekshaa

2. ja tas neliidz (garantija ir?) nes lai meistari paskataas moshka vidjuha nojaata ja jau kad ej speeles sleedzas aaraa

Link to comment
Share on other sites

Man bija tā , kad overclockoju PC >D . Bet pēctam arī , kad nebija overclockots . Vaina bija putekļi , kas sastādīja 50% mana PC uzbūvi ! Kad no tiem tiku vaļā man PC uzreiz x2 labāk strādāja un vairs nebija prikoli , ar nepa tēmu restartēšanos un slēgšanos ārā !

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā kādreiz bija, vaina bija videokartes draiverī kuru vajadzēja noka4āt pašu jaunāko un aiznesu uz datorsalonu lai šie iztīra man putekļus no PC, un tad arī viss bija okz...

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...