Jump to content
GIGN Forum

kaartiiba


emty
 Share

Recommended Posts

nu es taa palasiiju so sadalu par admin tiesibaam un izdomaaju, ka vareetu izveidot tipa kaartibu!

Tas vareetu buut, peec parauga no 4tus foruma seit

Nu ko vien vareetu piebilst :

1) vajadzeetu seit raxtiit tikai adminiem, nevis kaut kaadiem debiiliem pidariem

2) vajadzeetu dot rec vai antirec bez nekaadiem liekiem paskaidrojumiem

3) floodot, nebuutu ieteicams, jo macho vai kaads cits admins dzeestu araa, cerams

4) katram sii servera adminam vajadzeetu vismaz iedot kaadu rec vai antirec vismaz vienu reiz nedeelaa, jeb meenesii (buutu ieteicams vismaz pieredzistreet nikus, kam nav, no adminiem)

5) vareetu arii nemt naudu par tiesiibaam, ko vareetu likt servera fondaa, ja nu vien nav slinkums vai citi iemesli

6) ja adminam ir lielas pretendzijas pret, vienu no playeriem, kas veelas ieguut tiesiibas, vareetu sariikot dueeli savaa starpaa, kas norisinaatos cw serverii, jeb kaut kadaa citaa

7) vareetu arii ieviest dazus foruma adminus, kaa COLE, exm, Diesel, Surrounder ...., kuri vareetu aizradiit, vai izdzzet topickus, postus, kas neatbilstu standartiem, no siem punktiem

8) neko iipasu vairs nevaru izdomaat, varat kaut ko piebilst

Paraugs peec kaa vareetu pieteikties admin tiesiibaam :

1) nick

2) klans

3) gatavs maksaat servera fondam 3Ls vien reiz 3 meenesos

4) iiis paskaidrojums, kapee juuus gribat admin tieisiiibas, un ko juus ar vinaam dariisiet

5) kaadus juus adminus paziistas, personiigi

Mans paraugs

nick - emty

klans - nav

gatavs maksaat 3Ls vienreiz 3 menesos

man tiesiibas ir vajadziigas, jo uz servera ir daudz 4iteri, boti u.tt (neiedzilinaasos, jo tas ir tiaki paraugs)

es paziistu .... .... ...., jeb nepaziistu nevienu

P.S cerasm, ka respekteesiet mani, jo kaartiiba buutu vajadziiga, vismaz sinii sadalaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1) vajadzeetu seit raxtiit tikai adminiem, nevis kaut kaadiem debiiliem pidariem

Pidars ? Kaa tu to domaa ?

5) vareetu arii nemt naudu par tiesiibaam, ko vareetu likt servera fondaa, ja nu vien nav slinkums vai citi iemesli

Ja nemaldos kaut kur shitais forumaa bija apspriests un teica, ka $aas naudas labaakais risinaajums buutu smiliez.de_2433.gif

Tas vareetu buut, peec parauga no 4tus foruma

Kaads boss vel teica ka te NAV 4tus un nebuuus !

Link to comment
Share on other sites

ok tagad ljauj man tev pastaastiit kaapeec shii sisteema smird.

1) figu kauko kopeet no 4tusa? Sheit nav 4Tus.

2)

3) - ojaa gjeniaali

4) ak taa. davai pasaki to vinjiem

5) jaa vareetu. Vai arii nevareetu.

6) Ja ir pretenzijas pret cilveeku tad nekaads duelis taas neatrisinaas. Ja es kadaam negribu dot tiesiibas tad es taas nedoshu pat ja vinsh mani var salikt ar 10:0

7) Tas netiek dariits? (vismaz plus miinus)

8) ok es piebildiishu. NEE. Manupraat lieliska piebilde.

paldies ka centies, bet nee. Labi ir taa kaa ir un es neredzu iemeslus paarmainjaam.

Link to comment
Share on other sites

1) figu kauko kopeet no 4tusa? Sheit nav 4Tus.

2)

4) ak taa. davai pasaki to vinjiem

5) jaa vareetu. Vai arii nevareetu.

6) Ja ir pretenzijas pret cilveeku tad nekaads duelis taas neatrisinaas. Ja es kadaam negribu dot tiesiibas tad es taas nedoshu pat ja vinsh mani var salikt ar 10:0

7) Tas netiek dariits? (vismaz plus miinus)

8) ok es piebildiishu. NEE. Manupraat lieliska piebilde.

1) - es te esmu teicis, ka te buus 4tus, vienkaarsi nodereetu kaartiiba, buut vieglaak izveerteet, kuram vareetu iedot, bet kuram, neee

2) - Vareetu arii kaut ko pateikt kaads neitraals cilveeks, tam es piekriitu, bet daudzi ir kretiinsiki stuulbi, kam viss po un sautu valaa antirec vai rec, bez nekaadas sakariibas

4) - par to vareetu buut grutiibas, bet tie kas ir pieredzistreejusies, vareetu rekomendeeet, vai kaut kaa virziit lietu uz prieksu

5) - tas bija pieneemums, var arii nenemt naudu

6) - nu labi sis punkts bija garaam, bet kaut kaa to jau vareetu atrisinaat, mieriiga celaa

7) - nu nez, so to jau vareetu izvirziit, bet ja ne, tad ne

8) - NEE, kapee NEE vareeji viss maz kaut ko orginaalaaku izdomaat, peim kaa teici ka sii sisteema smird vai ....

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot Symbiote tev taisniiba

Bet kaut ko vajadzeetu mainiit, jo sii juusu sisteeam arii nedaudz smird

so sisteemu var sastamp gandriiz jeb kuraa forumaa, kur it sadala par admin tiesiibaam

Vareetu viss maz ieviest, to ka adminiem buutu iespeeja rekomendeet, nevis kaut kadiem pidariem, mazgadiigiem. Vai arii nefluudot, bet uzreiz pateikt rec or antirec, bez nekadiem liekiem komeentaariem (bet tomeer paliksu pie sava, ka ir daudzi playeri, kam po pa visu un saus to rec, to antirec, nesaprotot, kurs ir pelniijis, kurs nav)

Ir veel citas idejas, bet nez vai jums patiks, vareetu ieviest gign standartus, un buutu jums pasiem priesk, ja kaads spikotu no jums idejas, bet tomeer domaajiet pasi, es jau gribeeju vienkaarsi palidzeet, neesu raxtiijis so topick ar launiem nodomiem!

P.S godiigi sakot es arii veeleetos ieguut tiesiibas uz sii servera, kaut esmu sarakstiijis stuulbumus!(un vispaar macho tu zini, ka kritika, ir suuda buusana)

Link to comment
Share on other sites

ok. pirms tam nebija laika runaat, tagad pateikshu.

Tas tev taa liekas ka shii sisteema smird. Tas ka vinja ir sastopama kur tur veel man ir absoluuti (uzsitiens ar plaukstas aarpusi pa gaisu netaalu no jostasvietas). Tas ka kaads pateiks rec antirec VIENKAARSHI SMIRDEES. Bljedj man besii tie 4tusa prikoli ar tiem rec un antirec bez iemesla. Viens, kas speelee ar kandidaatu nezcik ilgi, iedod recu a otrs, kas biku redzeejis - antirecu un viss noliidzinaas. Dirsaa to visu buushanu. Man ir vajadziigs kontakts. Un ar tiem reksuudiem nekaada kontakta nebuus. Man ir arii daljeeji (tas pats uzsitiens) par to, ka redziet, tev shii sisteema nepatiik. Nu zini dzhekinj, es ar wormu te lielaakoties njemos un admineeju, taa ka moshka tomeer mums vajadzeetu pakaartot visu savaam vajadziibaam nevis tavaam? Rasslabsja, nekas mainiits netiks. Es pashreizeejai situaacijai neredzu buutiskus miinusus un veel mazaak redzu citu iespeeju kaa pastaavoshos miinusus izmainiit.

Briivi.

Link to comment
Share on other sites

hmmm vareetu uztaisiit kaut ko liidziigu poolam bet kura balsot vareetu tikai GIGN memberi(or arii cilveki ar sarkano vai zaljo nika kraasu(ban+kick un tikai kick) un parejie vareetu tikai apskatiities. teiksim atnak dzhekinjsh uzraksta iisu aprakstu ka vienmer bet paraleli uzsaak poolu kur apmeram peec 2-3 dienam poolu aizsledz un apkopo balsis...

Link to comment
Share on other sites

no gigna sho forumu regulaari apmeklee es, worm (+-). Ownage jau mazaak. Tu arii mazaak. Fya veel mazaak. Atoss reti. Inteli neesmu kaadu meenesi redzeejis. Mustangam te ir 2 pousti. Exmiitis kauko pabubina. Enivei - apmekleejums ir paaraak mazs lai kauko taadu buutu veerts censties realizeet.

Link to comment
Share on other sites

hmmm vareetu uztaisiit kaut ko liidziigu poolam bet kura balsot vareetu tikai GIGN memberi(or arii cilveki ar sarkano vai zaljo nika kraasu(ban+kick un tikai kick)

macho te ir runa arii par citiem augstaak staavosiem adminiem, kuriem piemiiir kick vai ban, un kuriem buuutu iespeeja analizeet, kurs ir pelniijis taas tiesiibas kurs nav. Protams buutu liela teiksana gign membera paarstaavjiem, bet tomeer Symbiote ierosinaaja labu ideju, kuru vareetu realizeet!

P.S macho ar kick vai ban tiesiibaam, te ir daudz juseri, taksto smatri sam!!!

Link to comment
Share on other sites

hmm... Manas domas ir shaadas - nafig mainiit sisteemu (spikot no 4tus)? Tas ir galiigi garaam... Vieniigi man patika Symbiote's ideja par to, ka kautkaadas domas vai atsauksmes vareetu raxtiit tikai servera admini(visi kraasainie)... Tas paliidzeetu vairaak leemeejiem izskjirties par/pret tiesiibu doshanai nekaa bezsakariigs fluuds no idiotu puses kas nu pilniigi neko nedod...

P.S tikai manas domas...

Link to comment
Share on other sites

nenu butu lidz ar poola ievieshanu atrisinaata cita problema - kandidati uz tiesiibaam nevareetu tur mociities un luugties teiksim vienam adminam( tas kuru vinjsh labak paziist vai kursh ir alkohola reibumaa...) bet tur vienk visu izskhjirtu kopejais balsojums. Atziistu ka tas ir chakars uztaisiit.

P.S. vai tad worms netaisa taadas lietas nevis macho? blink.gif

anyway tas viss tachu bija TIKAI ideja...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Tipo emty tu domaa ka gign'iem nav smadzenju ? Ja viniem kaut kas nepatiktu , vini sen buutu to mainiijushi - vimaz viniem ir tik daudz smadzenju lai brutaali nekopeetu .

A kursh naudu vaaks ? Skraidiis apkaart vai iekaartos biroju ? smiliez.de_2524.gif - no smiliez.de_2428.gif

smiliez.de_2538.gif nevar tevi izprast

reku ir paraugs no viena siik pidara

P.S psc tu infusion nesaproti tie ir tikai pieneemumi, ko vareetu ieviest, ko nee

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Tipo emty tu domaa ka gign'iem nav smadzenju ? Ja viniem kaut kas nepatiktu , vini sen buutu to mainiijushi - vimaz viniem ir tik daudz smadzenju lai brutaali nekopeetu .

A kursh naudu vaaks ? Skraidiis apkaart vai iekaartos biroju ? smiliez.de_2524.gif - no smiliez.de_2428.gif

smiliez.de_2538.gif nevar tevi izprast

o paskat. Sheit dazhi arii kautko ir piefikseejushi.

thank you very much.

vsjo aamen ar visiem pienjeemumiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...