Jump to content
GIGN Forum

Zaglji Bla


FuNk1Y
 Share

Recommended Posts

....Un tāpēc bija jābliež jauns topiks, kur tu pierādi, ka pats esi jāapšauj, jo sāc kļūt pa nelabojamu spameri. Jo mazāk zināms pa šādiem "webu guru darbiem", jo mierīgāka dzīve "spama" sadaļā! wink.gif

EDIT: Šis webs neatšķiras ar neko no iepriekšējiem 12345 topikiem, kur tika reklamēti šādi webi!? Ko tieši centies panākt ar šo topiku!? Pierādīt, ka visi "tīņi" grib zagt tavu kruto webu fīčas? Malacis - +10!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

bla mans reklaamas panelis biggrin.gifbiggrin.gifXD.gif laamers.. mana statistika .gif veidaa smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifviolent1.gifnew_silly.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.giftaads kuuleris

Mans uubermegasuperduper plaans:

1. Nodirshu vinu savaa webaa

2. Pasuutu statiem 1200hostus - 2ls

3. Nospamooju draugiem.lv

Un visa latvija redz kaa vins izskataas utt.. 76.gif10cms.gif31.gif4.gif

vins ir vienkaarshi ar ziibis IQ taisot statistikas paneli ar mana weba statistiku .gif formaataa biggrin.gifbiggrin.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

ak šausmas. ko nu? kāds kaut ko ir nospēris. kaut kas neredzēts. wow.  1d71.jpg

Veelies iestaties klana???

Tad beidz veeleties....

skarbi... es tieshaam dzilji jutu, ka neviens neuzdroshinaasies sho fenomenaalo fraazi attiecinaat uz savu nozheelojamu "klanu".

PS: GIGN dienas bilde? Kas par jokiem? Kaut kā nav gadījies uzdurties ziņām, ka, piemēram, macho pats būtu gājis zaķus bildēt un tad licis te lapā. Ar GIGN tām bildēm sakars tikai tāds, ka paši godīgi nopizģījuši.

Iespeejams liidziigas slepenas nodarboshanaas...

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Archees gan ir konkrēts stulbenis: "Biju šokēts ieraugot w00t w00t w00t! Banot, sist un mērcēt!"

Nu vai tad nav pie dirsas, ka viņš kaut ko "nelietīgi piesavinājies"? Labāk būtu priecājies, ka kādam vispār savajadzējies parakāties tavā atkritumu spainī un vēl kaut ko sev tīkamu gadījies izvilkt. Bet nē - paņem un viņu bezpriģelā nodirš ļoti nesmukā veidā. Ja gribi iezāģēt, saceri vismaz kaut ko prikolīgu un iznes šamo cauri - viņš varbūt pat sapratīs, nokaunēsies un nosolīsies vairs tā nedarīt.

PS: GIGN dienas bilde? Kas par jokiem? Kaut kā nav gadījies uzdurties ziņām, ka, piemēram, macho pats būtu gājis zaķus bildēt un tad licis te lapā. Ar GIGN tām bildēm sakars tikai tāds, ka paši godīgi nopizģījuši.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...