Jump to content
GIGN Forum

Atgadiijums


Lukesh
 Share

Recommended Posts

kaadu laiku atpakalj speelejot netgeimos tika nopelniits bans...

biju nospeeleejis 2 kartes, rezultaats ar nebij nekaads spiidoshais, bet vienu roundu panjemu 3 kill un automaatiski man tika uzlikts bans ar reason sreeen. domaaaju ka tas ir monitoorings, aizgaaju uz forumu noskaidrot kas pa lietu

un taa noskaidrojaaas ka shis admijns ir panjeemis 2 sreenshotus kurus man bij jaaieliek forumaaaa lai paareejie redzeetu ir vai nav redzams WH,protams tur nekas lieks neparaadiijaas un unban

kaapeec un gign taa newareetu buut tad vismaz nebuutu striidiigu momentu kaa piemeeram hive gadiijumaaa...

Link to comment
Share on other sites

Tie admini kas uz netgames liek to amx_screen ir atsaldēti. Viņiem jau sen ir pierādīts ka dauuuudziem čītiem ir tas antiscreen, bet viņi tik turpina ņemt tos skrīnus.

Kavacky, mhm zaban.gif

Edited by cortez
Link to comment
Share on other sites

nesaskatu no šīs komandas pilnīgi nekādu jēgu... tad jau labāk, lai ir noteikums, ka katram GIGN spēlējošajam playeram ir jābūt kamerai, kas filmē aiz muguras, kopš PC ieslēgšanas, un pēc vajadzības uzprasa atiecīgajam playeram viņa filmu, ja nav - pats vainīgs 4.gif

Link to comment
Share on other sites

es tik ieteicu taadu ideju... skatos ka taadi topiki jau bijushi

rezumeeee ir taads ka jaaiztiek ar admina veeriigo aci, kaa pm denja kursh 24/7 atrodas serveriii un bez anti4iita var pilniigi iztikt, lieki tormazeee serveri utt.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...