Jump to content
GIGN Forum

Pokers


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Man ienaca prata ideja par pokeru. Gribu zinat no gignieshiem vai kads spele pokeru? Un varbut ja sanaks pietiekami daudz cilveki, varetu sadomat kadu nakti uzspelet. Ta tik pagaidam ir ideja, jo gribu zinat cik cilveku spele un vairak gribetos tos kuriem ir virs 18. gadiem! Un ja sanaks vismaz 10 cil. varetu sadomat kadu vietu, iisto laiku un uzspelet. Varetu but interesanti smile.gif Sheit ari rakstiet spelejat vai nespelejat, galvenais vismaz macet visas kombinacijas un pamat noteikumus! aaa un griba nospelet vismaz 15 ls, jo ar mazaku summu nebus pietiekami interesanti un speleshana nebus necik ilga! Cik zinu pokeram ir vairaki veidi ka to spele, bet es domaju, ka varetu mierigi vienoties kuru varetu paspelet smile.gif

nahuj 18? speeleet var jebkur, nah tev kkaads jobans krutais klubs vajadziiigs ? piemeeram riigaa ir taada vieta "Gamblings" tur var mieriigi sariikot turniiru un viss. Aaa un jaa - pokeru speeleeju jau gadus 3 katru dienu skolas laikaa

darek a cik tev pasham gadinji ?

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

nu pag, bencik, tu jau aizravies smile.gif mums jasadabu ir tie 10 cilv. Reali tagad mes esam 4. Un ar to ta ka par mazu...

Noteikumus jau varu tagad uzmest:

Pokera veids - Texas Hold'em, 7 cards

Likmes griesti - 0.50 ls - 1.50 ls(laigan man poh, to jus varat izdomat)

Small blind - 5 sant.

Big blind -10 sant.

Blindi - nepalielinas

dealeris katru roundu mainas.

Cik nauda janjem liidz, es domaju, ka 15 ls butu minimalais, lai var paspelet vismaz paris stundas...

edit: es domaju, ka varam iztikt ar vienu blindu, nebusim jau nekada kazino smile.gif Nu ta pec jusu ieskatiem!

aaa, es tak atcerejos, ka rayus uzlika atvaljinajumu beefyam(beidzot) evil6.gif

rayus, uz cik ilgu laiku tu vinjam uzliki? wink.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos 14 dienas mums Beefy neredzēt.

yes yes yes yes yes yes happy.gif

es no prieka varetu shada visu dienu rakstit laugh.gif 2 nedeljas bez vinja, omg smile.gif

edit: es tik aakstos, bet ja ta labi padoma... smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nu pag, bencik, tu jau aizravies smile.gif mums jasadabu ir tie 10 cilv. Reali tagad mes esam 4. Un ar to ta ka par mazu...

Noteikumus jau varu tagad uzmest:

Pokera veids - Texas

Likmes griesti - 0.50 ls - 1.50 ls(laigan man poh, to jus varat izdomat)

Small blind - 5 sant.

Big blind -10 sant.

Blindi - nepalielinas

dealeris katru roundu mainas.

Cik nauda janjem liidz, es domaju, ka 15 ls butu minimalais, lai var paspelet vismaz paris stundas...

edit: es domaju, ka varam iztikt ar vienu blindu, nebusim jau nekada kazino smile.gif Nu ta pec jusu ieskatiem!

aaa, es tak atcerejos, ka rayus uzlika atvaljinajumu beefyam(beidzot) evil6.gif

rayus, uz cik ilgu laiku tu vinjam uzliki? wink.gif

Es jau nesteidzos, pats tik sen neesmu speleejis, buus jaatkarto viss no jauna... Vnk when you ready im ready wink.gif Lai paiet gign tuss, un tad kad visiem kneveliem saksies skola vares uzrambaat biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik, lol, tjipa ja ir virs 18 tad nav jamacas? XD.gif

niggaz, es domaju, ka mierigi, vairak cilveku - labak smile.gif Es nezinu iisto datumu, tas vel jaizdoma, bet tas nebus tagad. Domaju kautkad bik' velak!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...