Jump to content
GIGN Forum

RoBoNa klans


mantana
 Share

Recommended Posts

nu taa es padomaaju un izleemu, ka vajadzeetu taisiit RoBoNa klanu, lai fans buutu pilnaa sparaa smile.gif

tas vareetu buut taa serverii ieiet piemeeram kadi 4 no RoBoNa klana ar nikiem, piem -

RoBoNs. man garso piiraagi, RoBoNs. es nav meitene , vai tam lidziiigu, un uz viniem buutu tiesiibas xslap, xsaly, xfire ar kuraam vini vareetu slapot, vai slayot no sava klana cilveekus, piem tas vareetu buut taa (RoBoNs. man garso piraagi xsalp RoBoNs. es nav meitene 99,)(RoBoNs. es nav meitene xslay RoBoNs. man garso piraagi) u.tt

Lai efekst buutu interesantaaks vini saspeleetos piemeeram pa CT, viens no klana ir miris, bet otrs dziivs, un piem - RoBoNs. man garso piraagi uzliktu xfire RoBoNs. es nav meitene, lai vins defuzotu BOMBU, vai tempaa novaaktu visus T (protasm var buut kibeles ar to xfire, jo RoBoNs. es nav meitene vareetu aizdedzinaat saveejos ..... sad.gif, bet laames protasm macees izvairiities,/me vismaz taa domaa)

nu ko veel vareetu izveidot, hmm, vajadzeetu so prikolu izveidot ar drosiem cilveekiem, piem - kam var uzticeeties, jo var buut taadi cilveeki, playeri kam RoBoNs ir miils un puukains, un tie ar so prikolu neslepotu RoBoNu's, bet gan playerus no gign servera sad.gif

aaa gandriiz aizmirsu, varat pievienot veel dazaadas situaacijas, ar kuraam buutu lielaaks fun smile.gif

un vispaaar [gl&hf RoBoNe'sanas klanam]

P.S cerams jums sii ideja patiks, vismaz macho, kas vareetu iedot slote uz nedeelu vai meenesi, par idejas ierosinaasanu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

xfire taksh nestraadaa sad.gif laikam tieshi deelj shiis team aizdedzinaashanas.. nemaz tik viegli izvairiities nav.. vari izveeleeties vai nu tikt aizdedzinaatam un nodedzinaatam no sava komandas biedra loceklja vai arii ieskriet ar nazi pretiniekam rokaas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbuut uztaisiit 2.serveri cs.gign.robons.lv, kur visi speeleetu ar robona niku viens otru slayotu slapotu un prikoliitu ! Ja godiigi tas ir nedauz stuulbi kautkaads kam nav admina tiesiibas(kaa es) ienaak serverii ar robona niku un saak slapot slayot sevi un aiznjem slotu, bet pa to laiku kaads censhas tik serverii.

Link to comment
Share on other sites

ienaaksi bez klana vai ar parastu niku un tik un taa aiznjemsi vietu..

PS. tiesiibas ir arii nonjemtas no robons jo paraadijaas dazhaadi dazhaadie kas taas izmantoja arii uz citiem speeletajiem. un vispaar baigi trauceeja ja kaut kaads robons visu laiku flodoja ar savu slapu

Link to comment
Share on other sites

nu ko veel vareetu izveidot, hmm, vajadzeetu so prikolu izveidot ar drosiem cilveekiem, piem - kam var uzticeeties, jo var buut taadi cilveeki, playeri kam RoBoNs ir miils un puukains, un tie ar so prikolu neslepotu RoBoNu's, bet gan playerus no gign servera sad.gif

kuru vaarda dalu juus nesaprataat, vajag izveidot ar drosiem playeriem (nejau ar kuru katru)

Link to comment
Share on other sites

ienaaksi bez klana vai ar parastu niku un tik un taa aiznjemsi vietu..

PS. tiesiibas ir arii nonjemtas no robons jo paraadijaas dazhaadi dazhaadie kas taas izmantoja arii uz citiem speeletajiem. un vispaar baigi trauceeja ja kaut kaads robons visu laiku flodoja ar savu slapu

tieshi taa. Pafanojaamies, pietiks.

mantana - nu taa ideja es neteiktu ka buutu kaukas iipashi origjinaals, tikai patapinaata no raksta kas bija gign.lv.

Neizskataas ka robons veel iipashi uz gigna speelees.

enivei - shis ir noiets etaps. aamen. lock.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...