Jump to content
GIGN Forum

Paliga! Manam Draugelim


Guest sTop^
 Share

Recommended Posts

Guest sTop^

Tas ir mana drauga jautajums bet nu jautasu es jo vinam bans uz foruma! kr4 vins gribeja paprasit vai kad vins samaksas 10 Ls uz worm konta un vinam ir bans uz gign.lv servera vai vinam 100 % uzreiz taja diena bans tiks nonemts ? Tads vina jautajums esu draugs un man paludza lai es paprasu !

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
blah blah blah. bet jautaajums interesants - vai es par 10 ls varu dabuut nost banu, k-kaa neesmu redzeejis shaadu teemu apspriezham...

neesi bet vina nava apspriesta un vins grib samaksat lai bans vinam nebutu! vins grib prosta parliecinaties !

Link to comment
Share on other sites

bana nonjemshana un nika registreshana ir ljoti lidzigas lietas, bet savaa starpaa nesaistiitas... kompromisu var rast tikai tad, ja tu speej pieradiit ka uz tavas ip seezh vairaaki purni, vai arii taa ir dinamiska ip (kaa piemeram mdsl)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau tвs lietas ir saistоtas, tad man niku pierogaja tajв paрв dienв kad macho saтзma naudu. Nuu kr4 bija tв - vienв vakaєa aizsыtоju naudu nвkoрajв dienв sazinвjos ar macho visu sarunвjвm un uzreiz pieregoja...

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
bana nonjemshana un nika registreshana ir ljoti lidzigas lietas, bet savaa starpaa nesaistiitas... kompromisu var rast tikai tad, ja tu speej pieradiit ka uz tavas ip seezh vairaaki purni, vai arii taa ir dinamiska ip (kaa piemeram mdsl)

kr4 tad es vinam varu drosi teikt ka tev vins var parskaitit tos 10 ls lai nonem BAnu ! Jo 100 % tas bus nonemts , kad bus samaksats 10 ls ?

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
tu nesaprati...

nika registracija - 10ls

bana nonjemshana - 10ls

kaa arii paarlasi velreiz manu pedejo postu

paga tas laikam sanak banu pa 10 Ls nems nost tikai tad ja uz vienas ip ir vairaki lietotaji ? Un ka tapat piem dabuju banu par chitiem tad ja vins samaksas 10 Ls bans vinam netiks nonemts !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...