Jump to content
GIGN Forum

???


Medusa
 Share

Recommended Posts

Es zinu ka man nav shiis prasiibas, piemeeram man ir tikai 16 gadi, iipashi ilgi nespeeleeju gigna, nav bijushi labi klani utt.

Es gribu uzzinaat kaadas ir priesiibas kuraam juus 100% neatteiksiet ??? piemeeram: 18 gadiigs kexs kas agraak labi speeleeja apollo utt.

Link to comment
Share on other sites

nu worms tiiri ok pateica, tikai tas par to dzimshanu taa nedaudz paarspiileets smile.gif .

Kad radas GIGN tad prasiibas bija pavisam vienkaarshas - labi speeleet. Laiki mainiijaas un uz doto momentu... hm.

1) Vecumam iisti nav noziimes, tomeer pieredze raada ka cilveeki kas ir siiki tiiniishi ir arii pastulbi.

2) Laba speeleetprasme joprojaam paliek aktuaala

3) Esi origjinaals.

Ar gandariijumu varu teikt ka visi gign memberi (manaa skatiijumaa) ir interesanti un origjinaali (jaa, pat ieskaitot fya). Mums ir jaareekjinaas ar ko mees speeleesim kopaa un kontakteesimies. Jo interesantaaks cilveeks, jo labaak. (es domaaju pozitiivaa noziimee).

Parasti klanaa tiek uznjemti cilveeki kurus mees jau labu laicinju paziistam. Vieniigais iznjeemums laikam ir Intelis. Vinjam labs arguments bija vinja supahskills smile.gif Bet nu iebraukushi suudos ar inteli neesam. Kex kachaa.

Kopsavilkumaa, nav speciaalu prasiibu. Mees cilveekus vai nu uznjemam, vai arii neuznjemam. Protams ja izpildaas tie 3 punkti tad ceriibas ir lielaakas, bet visu tik un taa izsaka mans magjiskais ieksheejais chujs. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es parasti shinii sadaljaa nelienu, bet shoreiz es nevaru vienkaarshi vairs notureeties!

Medusa tu neesi normaals !

Medusa tavs avatars smird naturaali!

Medusa cik tev gadu ? (11?)

Medusa nomaini avataru uz kaadu parastu bildi kaa visi norm cilveeki!

Link to comment
Share on other sites

Medusa tu neesi normaals !

To mees visi jau sen zinam smiliez.de_2125.gif

Medusa tavs avatars smird naturaali!

Par gaumi nestriidas .

Medusa cik tev gadu ? (11?)

Tagad man arii liekas ka ~10 , bet ir 16 cool2.gif

Medusa nomaini avataru uz kaadu parastu bildi kaa visi norm cilveeki!

Kaa jau teicu PAR GAUMI NESTRIIDAS.

Link to comment
Share on other sites

cool ... taatad, ja liistu tev dzili pakaljaa ar 80 gada jocinjiem, speeleetu ka undertakers vai labaak, un man buutu 18 gadu tu mani pienemtu ?

smiliez.de_2469.gif  Iztikshu =]

Tu nesaprati. Es to arii negaidu, jo kaa skatos tu smirdi. wink.gif

Dream tu arii smirdi (atkaartoshana zinaashanu maate)

hainy - es tevi saprotu wacko.gif

locked.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...