Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

nja man tada problema ka serveris nedarbojas ar portu 27015... un taa ir vislielaka problema pagaidam jo kad darbinu ieksha savu CW pluginu (plugina apraksts) man vinsh iedarbina cik noprotu serveri ar to portu un man izlec errors ka nevar iedarbinaat... varbut kads hakeris var palidzet izlabot to ka iet ieksha ar to citu portu vai palidzet uztaisit ta lai viss serveris iet ar 27015 portu! Ieprieksh pateicos!

Link to comment
Share on other sites

maybe tu laid serveri kad pac esi csaaa. Serveri laid kad neesi veel pac iegaajis csaa. Un kad palaid tad ej csaa. Jo piem ja ir ieslegts cs un grib meginaat laist serveri uz 27015 portu, tad arrii izlec eeeeroorins 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

maybe tu laid serveri kad pac esi csaaa. Serveri laid kad neesi veel pac iegaajis csaa. Un kad palaid tad ej csaa. Jo piem ja ir ieslegts cs un grib meginaat laist serveri uz 27015 portu, tad arrii izlec eeeeroorins 1d71.jpg

varbut ari var dabutt kadu cita veida CW pluginu es pamekleju un neko vairak ari neatradu!Varbut kadam jaw ir un var seit iemest o_0 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...