Jump to content
GIGN Forum

Ziedojums


keda2222
 Share

Recommended Posts

Nu ir tada lieta es labprat ziedotu jusu serverim un ieguuttu registretu nick, jo man apnicis ka pec katram 15 min izmet un saka: "TAVU VIETU IENEMA REGISTRETS SPELETAAJS"

Wieniigi ir tada lieta sad.gif . Es dziivoju ar vecmammu un man nav vecaku un diemzel ari konta. Es negribetu satikties privati vienigi ja jus velaties braukt uz jelgavu pec ta 10 (un es par to saubos) Es veeleejos prasit vai es varu ieiet pastaa iedot 10 un paradit kontu un vai vini to parskaititu uz banku ?? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

a nu ok taga sapratu, bet kas bus ja tu sanemsi naudu bet tomeer neiedosi registretu nick, nu es gan domaju ka ta nebus, bet ka tas viss notiek kr4 tu sanem naudu pec tam aar mani sazinies es tew pasaku kadu nick es velos tu pasaki parol un viss??

Link to comment
Share on other sites

Es dziivoju ar vecmammu un man nav vecaku un diemzel ari konta.

unsure.gifupset.gifcrying.gif Jūtu līdz...

_______

BTW - Es šodien atvēru kontu Internet Stuff`iem un tādām lietiņām, tā ka es arī ieziedošu 10ls 20.gif

P.S stulbi ir tas, ka tagad braucu uz 3 nedēļām un nepārskaitīšu naudu, bet kad atbraukšu, viss notiksies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a nu ok taga sapratu, bet kas bus ja tu sanemsi naudu bet tomeer neiedosi registretu nick, nu es gan domaju ka ta nebus, bet ka tas viss notiek kr4 tu sanem naudu pec tam aar mani sazinies es tew pasaku kadu nick es velos tu pasaki parol un viss??

neesam gluži nekāds kaktu kantoris, kura ideja ir kādu piešmaukt smile.gif

kad nosūti naudu, pienāc mircā vai atsūti forumā pm un visu nokārtosim.

Link to comment
Share on other sites

neesam gluži nekāds kaktu kantoris, kura ideja ir kādu piešmaukt smile.gif

kad nosūti naudu, pienāc mircā vai atsūti forumā pm un visu nokārtosim.

lab karo4 iedosu drauga sencim 10 un pateiksu lai samaksa uz to kontu. un nakosaja diena seit foruma uzrakstisu!

Link to comment
Share on other sites

unsure.gifupset.gifcrying.gif Jūtu līdz...

_______

BTW - Es šodien atvēru kontu Internet Stuff`iem un tādām lietiņām, tā ka es arī ieziedošu 10ls 20.gif

P.S stulbi ir tas, ka tagad braucu uz 3 nedēļām un nepārskaitīšu naudu, bet kad atbraukšu, viss notiksies smile.gif

paldies. Nu bet tagad jau viss ok. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

lab karo4 iedosu drauga sencim 10 un pateiksu lai samaksa uz to kontu. un nakosaja diena seit foruma uzrakstisu!

A vaita paša tā gruti aiziet uz banku un veikt parskaitījumu. Ak jā tev vel tur bus jasamaksa +0.20ls par parskaitišanu ja pareizi atceros summas.

Link to comment
Share on other sites

A vaita paša tā gruti aiziet uz banku un veikt parskaitījumu. Ak jā tev vel tur bus jasamaksa +0.20ls par parskaitišanu ja pareizi atceros summas.

vai tad nepilngadigs to var.? A veel viens jaut. vai ir jauzrada kaut kadi personas dokumenti nu piem. pase dzimsanas apl vai kaut kas tml. varbut personas kods??

Link to comment
Share on other sites

Ej tu diirst.. bla.. es tocna aizgaaju... un taa stele notiek un dzeki maksa... :/ 10Ls omfg

Sedi savas 4etras sienas un neboja cilvekiem dzivi ar saviem tizlajiem un neaptestajiem textiem. Keks grib noziedot serverim deshuku ,lai varetu normali uzspelet. Vai vinsh vainigs ,ka cs nespeleja tajos laikos ,kad vareja nick pieregot? ?? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ej tu diirst.. bla.. es tocna aizgaaju... un taa stele notiek un dzeki maksa... :/ 10Ls omfg

a ko cilveekam dariiit ? vins grib te speelet, vinam te patiiik , tapeec ar veelas lai vina niks buutu regots! nekas vinam neatliek kaa noziedot tos 10 ls, un kas tur slikts!?!?

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Ej tu diirst.. bla.. es tocna aizgaaju... un taa stele notiek un dzeki maksa... :/ 10Ls omfg

reizeem tochna liekas, ka neesi tomeer izaudzis un esi palicis beerna praataa... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

keda, nomierinies smile.gif droshivien, ka macho tev privati zinju aizsutis! Un naudinja var neparsutities uzreizi, ja tiek sutita no citas bankas! Taka, varbut naudinja buss pasha vakara vai arii tikai riit!

edit: nabaga zeens ir sautraucies, ka netiek apkrapts!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

keda, nomierinies smile.gif droshivien, ka macho tev privati zinju aizsutis! Un naudinja var neparsutities uzreizi, ja tiek sutita no citas bankas! Taka, varbut naudinja buss pasha vakara vai arii tikai riit!

edit: nabaga zeens ir sautraucies, ka netiek apkrapts!

Nu tas ir tikai loģiski..Pirmo reizi te spēlē un nezin kas ir kas 20.gif

Link to comment
Share on other sites

keda, nomierinies smile.gif droshivien, ka macho tev privati zinju aizsutis! Un naudinja var neparsutities uzreizi, ja tiek sutita no citas bankas! Taka, varbut naudinja buss pasha vakara vai arii tikai riit!

edit: nabaga zeens ir sautraucies, ka netiek apkrapts!

Es neuztraucos wnk nevaru sagaidit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...