Jump to content
GIGN Forum

Slow Hand! :)


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

jā, labi, apmēram sapratu smile.gif

paldies visiem par labajiem vārdiem, šo to ņemšu vērā un mēģināšu laboties!

kapēc tēlot negatīvi noskaņotu? tapēc, ka tā ir vieglāk - uzreiz nevienam no tevīm neko nevajag, neviens neko neprasa, jo zin, ka neko nesaņems... vai tas ir vajadzīgs? nez, iespējams, dažreiz limitētās devās...

kas attiecas uz LOST - kad jāspēlē, tad es varu spēlēt un neskatīties, tā nav nekāda narkotika no kuras nevar atteikties (par flašbacku es to gan neteiktu) smile.gif

kas attiecas uz CS - myth zabej, centīšos vairs neizteikt kritiskas piezīmes citiem, ja kāds kko nezin vai nemāk izdarīt pareizi, es pats bieži kļūdos un man arī nepatiktu, ja man aizrādītu, bet neviens to nedara (hz kapēc), vienk es ceru beigt šito mūžīgo diršanos par sūdiem smile.gif

gL

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

es agraak arii postoju dienaa pa 10-20 postiem , vinji bija iisi un bez kaada dzilja satura - tagad man to vnk ir slinkums dariit , tapeec izlasu katru dienu forumu un tikai ljoti retaa vietaa kur man tieshaam ir ko teikt - izsakos iesaku tev dariit taapat slow thumbsup.gif es piemeeram totaali botisku topiku izlasu kad vinjsh tikko ir izveidots un naakamreiz kad ieeju forumaa es automaatiski vinju vnk atziimeeju ka read jo man ir par 90% pareiza priekshnojauta kas tur buus rakstiits un tas mani ne mazaakaa meeraa neinteresee...

Link to comment
Share on other sites

...es pats bieži kļūdos un man arī nepatiktu, ja man aizrādītu, bet neviens to nedara (hz kapēc)....

Te tu smagi kļūdies, es tev visu laiku aizrādu, tikai pēdējai laikā dzirdu ej nah, ej dirst u.tml. 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
nemizhat, man ar ta driz bus... iisteniba jau ir! zaban.gif

jaa , neteikshu kaapec dry.gif nu anyway leenrocis pashreiz ir bisk parbesiijies , dodiet laicinju gan jau peec kada laika buus atpakal uz liinijas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...