Jump to content
GIGN Forum

Wtf


pokor
 Share

Recommended Posts

KICK] ----------------------------------------------------------------------

KICK] Tu tiki izkikots no servera, droshiibai 5 minushu bans!!!

KICK] Izkikoja tevi: fireball

KICK] Iemesls: sds

KICK] Atpakalj serverii vareesi tikt peec 0 dienam 0 stundam 4 minutem 13 sekundeem

KICK] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

KICK] ----------------------------------------------------------------

prosto igral...

Link to comment
Share on other sites

Nu mozet bit slucilas tak wto hotel kiknut ff i nechaina kiknul tibja izspugalsa wto tiper budet problemi i viwel iz cs.

smiliez.de_2551.gif vareja jau pateik sorry vecai nejausi sanaca, tiesam sorry un viss butu kartiba wink.gif

Diezvai pokor ir kaut kads manjaks smiliez.de_2021.gif

Link to comment
Share on other sites

oj bljatj kak obidno smiliez.de_2125.gif

P.S. s jumorom u vas tugovato

tas tikai pierada ka tu esi pilniigs chajnjiks kuram sen skaabe tek paari... paeed paeed tos kaljosus kadus gadus 3.. bishk nodolbisi pauri zato domat savadak saaksi... GL HF !!!

lo6ara tebe skoljko let...4ajnik ti....a prosto prikolov ne ponimaete..vot i mu4aetesj...i ne nado zhizni menja u4itj

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^
tas tikai pierada ka tu esi pilniigs chajnjiks kuram sen skaabe tek paari... paeed paeed tos kaljosus kadus gadus 3.. bishk nodolbisi pauri zato domat savadak saaksi... GL HF !!!

A tev nava vienalga ? kas un kur un ko vins dara taksto NEJAUC un tevi neviens Nesutis H@x..... ok! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu lai arii taas ripinjas isteniba atkariibu nerada(nee kur nu), tas nav kruts prikols, tjipa paradiit eu dzeki esmu kruts redzat man tur 2 ripinjas apakshaa, es vinjas ik pa laikam iedzeru, nu es esmu kruts....

Pokor ir gadijies vinjas ieriit, bet es tapec ar to nelepojos, ja arii tas ir tikai prikols, man ar humora izjutu viss ir kartibaa, ko nevar teikt par tevi, srry no offense bet shitaaa nav laba humora paziime...

Karoche paljube kaut kas ar tevi nav kartibaa thumbsdown.gif

No offense, but this all looks no good....

Link to comment
Share on other sites

Nu lai arii taas ripinjas isteniba atkariibu nerada(nee kur nu), tas nav kruts prikols, tjipa paradiit eu dzeki esmu kruts redzat man tur 2 ripinjas apakshaa, es vinjas ik pa laikam iedzeru, nu es esmu kruts....

Pokor ir gadijies vinjas ieriit, bet es tapec ar to nelepojos, ja arii tas ir tikai prikols, man ar humora izjutu viss ir kartibaa, ko nevar teikt par tevi, srry no offense bet shitaaa nav laba humora paziime...

Karoche paljube kaut kas ar tevi nav kartibaa thumbsdown.gif

No offense, but this all looks no good....

Ne Ne.. ripinjas sucks... it ipasi LSD... real personibu izmaina sad.gif Piedevam ripinjas rada reaalu atkariibu, ko nevar teikt par tiiru weedu, kaadu latvija nemaz nevar dabut, jo Latvija tirgo tikai acetyona, kokaina, un heroinaa meerceetas pienenju lapas... shit

Peace,

Beefy

P.S. grafs monte kristo mocija hashishu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...