Jump to content
GIGN Forum

Kick? Par ko?


Recommended Posts

teiksim ta - jebkuram serverim ir savi noteikumi, kurus butu jaievero, lai sagadatu baudu ne tikai sev bet ari citiem cilvekiem. "bauda sev" shaja gadijuma tiek domata drosha spele bez parbriina pilnas sejas un diviem vardiem uz meeles "kapec kick/ban?". neliterariem cilvekiem skaidroju - sheit bus iis saraksts to iemeslu, kuru delj es varetu tieshi tevi izkikot vai izbanot vai paslapot:

1. pats parastakais un pazistamakais iemesls - savejo komandas biedru aiztikshana ar "nejaushiem" shavieniem iz pistoles vai neuzmaniga skraidishana ar nazi, ka rezultata atkal "nejaushi" tiem iegriezhot. komentet vel ko? nu nevajag ar to tauta saukto TA aizrauties. ja es pamanishu ka kads to konstanti dara, tad nu piedodiet.

2. otrais kadreiz pazistamakais iemsls (tagad shkjiet izgajis no modes, bet gadas tomer shi retro modes kliedziena piekriteji) - flash raunda sakuma. nu i pasakiet man, prieksh kam tas ir vajadzigs? vienu reizi izmetisiet, kaut vai nejaushi, slap jums garantets. vel vienu reizi un atbrivosiet pret pasha gribu vietu kadam citam speletajam. parasti ar vienu kick cilvekiem pietiek lai saprastu, taka par nakoshiem meghinajumiem apdulinat komandu nerakstiishu.

3. nevajadziga floodoshana pieprasot mainit karti vai ieslegt izslegt attiecigu modu. administratori ir domati lai skatitos ka tiek ieveroti servera noteikumi un attiecigi sodit parkapejus, nevis pildiit juusu lugumus, nikjiibas un kapriizes. un nedomajiet ka ar uzbazhshanos jus kaut ko panaksiet. ne nu protams panakt jus panaksiet kaut ko.. piemeram kick no servera, bet neko sev tikamu jus neiegusiet.

4. ari vienkarsha floodoshana ar smukiem tekstiem tiks cenzeta kick forma. nevajag censties izradit cik jus esat gudri un cik labus teikumus varat izveidot. izradieties saviem pasniedzejiem, nevis adminiem.

5. vis sliktaka uzbazhshanas ir prasibas adminiem, lai tie izkiko speletajus un atbrivot vietu. nu ziniet, shitads sviests vispar ir akmens laikmeta seenes, vismaz vecuma zinja (atvainojiet par banaliem jokiem). piemers shitadai izdaribai ir: idiotisms var labi redzet ricibu kura tika viekta shitada teikuma rezultata un citu cilveku attieksmi pret sho teikumu. secinajumus dariet pashi, kas nepratis - ludzu, man patik kickot.

6. un nedrikst aizmirst manis visvairak nemiljoto iemeslu - lamashanas. vienkarsha, brutala un nekauniga lamashanas. nau ipashas jegas bojat cilvekiem savu noskanjojumu un likt tiem lasit tekstus, kuri nebut nau literari. gribat dirsties ieksh cs? uztaisiet sev serveri, pieliekat klat POD botus un dirshat uz tiem cik gribat (tie starpcitu var ari ko preti bilst, manshkjiet) cs ir domats speleshanai un atputai nevis savu zhargona zinashanu izradishanai.

7. un last but not least - droshvien visvairak parkaptais noteikums - kemposhana kad ir jaliek bumba vai ta jadefjuzo. es uzticeshos jums un uzskatishu ka ziniet kas kam ir jadara attiecigas kartes. nevienam nepatik gaidit, ja kads izdoma ka "vot es paglabashu sev ieroci, varbut gadisies ka atskries pretinieks pie manis" utt. takshto no camp - no kick (piebilde - no needless camp (meklejiet vardnica nepazistamos vardus))

ta luk. pagaidam vis. uzklausiishu un izkritizeshu jebkurus iebildumus, kadi jums radisies. un nebaidaties - ne es vienigais jus apsmieshu ja jusu aizradijums bus stulbs, banals vai bernishkjiigs, taka pacentaties izdomat ko patiesham pratigu. viss. ta ta.

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif

hahahaa.... ne taksh.... bez tam..... es veeleetos pievienot veel vienu iemeslu

8) (mans gan tiiri)... redziet - citos serveros admineejot es nedriiksteeju kikot kaadu par to ka vinsh ir bots.... bet sheit man uz to ir uzdirst smile.gif Taa ka ja kaads ir pilniigs laame cs-aa un blokjee ejas, vai regulaari neljauj atkaapties, met granaatas feisaa utt laamojas tad tas ar tiks izmaukts ar iemeslu 2lame....

Link to comment
Share on other sites

ak ja. shitas man bija piemirsies ka iemesls. lai gan personigi es censhos ljaut cilvekiem macities spelet. bet nu vis ir atkarigs no apstakliem, kuri savukart ir atkarigi no speletajiem.

Link to comment
Share on other sites

hmm, cieniijamie SOaD fani un visi paareejie... ir man viens luugums sakaraa ar kickoshanu:

pliiiiiz nekikojiet pinga deelj!!! jox ir taads, ka mums, salduu, inets sux un lielaakajaa daljaa serveru admini uzskata, ka ja pings ir vienam, tad taa ir klienta vaina un tas gandee paareejiem pingu un tas izraisa kick vai BAN...

I have spoken..

Link to comment
Share on other sites

kas tie par serveriem, kuru admini ta uzskata? nosauc nosaukumus, es velos par vinju "dizho praatu" pasmieties.

kas attiecas par kick pinga delj, no manas puses tadu nebus, jo es pats cieshu no nestabila neta un luduz dievu lai mani neizkiko par speles bojashanu.. taka hf

Link to comment
Share on other sites

plds par atbalstu...

sulik Posted on Jun 9 2003, 06:34 PM

--------------------------------------------------------------------------------

kas tie par serveriem, kuru admini ta uzskata? nosauc nosaukumus, es velos par vinju "dizho praatu" pasmieties.

piem cs.me.ru, nox.gamenet.lv ir bijushi gadiijumi... danar piemeeram... ja vaig varu skaitiit veel....

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Vienkaarshi sausmiigi !!!! ohmy.gif Un es iedomaajos ko par mani domaaja admini pirms 2 gadiem .................................................. Tiiri vai kauns palika wacko.gifwacko.gifsmiliez.de_1830.gifsmiliez.de_1830.gifsmiliez.de_1830.gifsmiliez.de_2039.gifsmiliez.de_2039.gifsmiliez.de_2090.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Kapeec? Tapec ka parak daudz posto? Es piemeram postoju nenrmali dzudz tapec ka velos vairak kvadratinus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Da es tapat jokus nesaproti? Heh un seit sliktu adminu nav taka sorry..... Stumbr tu ari neesi slikts vai ne?? smile.gif Labinji stumbr es gribu ar tevi padueleties kaut kad... bet vispar nezinu kad mos kaut kad sarunasim???

Akal man spama sanaca sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...