Jump to content
GIGN Forum

Futbols...


Grenadieris
 Share

Recommended Posts

Varbuut shii nav iistaa vieta, bet meegjinaats nav zaudeets. Mani dikti interesee iespeeja regulaari uzspeleet futbolu. Nevis savaacas kaut kaadi paaris purni vienreiz meenesii un iet starp pagaleem uzsist, bet kaut ko nopietnaaku.

Papeetot LV netu, secinaaju, ka kaut ko konkreetu samekleet / uzzinaat nespiid, iznjemot to, ka ir taada amatieru liiga, paaris turniiri (populaaraakais laikam "Kickoff"), 1.,2.,3. liiga. Veel arii pastaav iespeeja iet mekleet un vakteet kur kaads klubinsh / grupa speelee un tad meegjinaat ieliist, bet tas mani nevilina - buus peedeejais variants...

Maz no taa visa saprotu, jo nekad nav bijis iespeejas pa iistam treneeties futbolaa (paaraak vecs biju kad sapratu, ka vajag speleet, 1986. dz. gads), bet pienjemot to, ka GIGN ir daudz (normaalas) tautas, plus ceriiba uz to, ka vareetu patraapiities arii kaads 'znatoks' pa sho teemu...

Taatad - vai ir kaads zinaataajs, kas var kaut ko apstaastiit kas un kaa, vai varbuut kaads paziist citus cilveekus, kas ar to visu ir saistiiti, vai zin, ka piemeeram tas un tas amatieru klubs meklee speeleetaajus (un ir kontakti) utt.

Postenis - uzbruceejs, bet nu var arii citur (kaa nepiecieshams), iznjemot staaveet vaartos.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kaa buus, bet vari pameegjinaat Mateja futbola liigu.

puikas izveido savas komandas un ciinaas par kausu. ir daliibas maksa un labas balvas.

varbuut vari meegjinaat tikt kaadaa jau gatavaa komandaa, jo peec pieredzes varu teikt, ka ne visi, kuri piesakaas, speelee.

LINKS

Link to comment
Share on other sites

pag ta tu gribi uzreiz komandu nevis vienkārši paspārdīt bumbu ik pa brīdim?

mēs tur bariņš kaut kad savācamies uzspēlēt, bet tas ne tuvu nav nekas nopietns. Viens gan no tā bara ir arī kaut kādā komandā un tur kaut kādi turnīri arī viņiem notiek tā ka varu uzprasīt.

Link to comment
Share on other sites

Nekad nav par veelu kaut ko uzsaakt smile.gif

P.S. Faktiski es pats vareju staigat uz treniniem, bet biju parak slinks happy.gif. Viss sakas ar to, ka saaku spelet pagalmaa (mums pat vienvasar bija turniirs starp pagalmiem, bet mees pakaasaam, jo nez kapeec viena "izlasee" bija speletaji no vairaakiem pagalmiem) tad jau bija skolaa izdeviiba paraadiit, ko speeju, visbeidzot pastaigaaju uz paris treniniem .. nu ta es vairaak nestaigaju, bet draugs spele par to komandu, diezgan veiksmiigi .. Ko ar sito gribu pateikt - ja gribi, tad saac un dari! Ja ir dotiibas, tad veel labaak .. enyvey - topi pamaniits smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekad nav par veelu kaut ko uzsaakt smile.gif

P.S. Faktiski es pats vareju staigat uz treniniem, bet biju parak slinks happy.gif. Viss sakas ar to, ka saaku spelet pagalmaa (mums pat vienvasar bija turniirs starp pagalmiem, bet mees pakaasaam, jo nez kapeec viena "izlasee" bija speletaji no vairaakiem pagalmiem) tad jau bija skolaa izdeviiba paraadiit, ko speeju, visbeidzot pastaigaaju uz paris treniniem .. nu ta es vairaak nestaigaju, bet draugs spele par to komandu, diezgan veiksmiigi .. Ko ar sito gribu pateikt - ja gribi, tad saac un dari! Ja ir dotiibas, tad veel labaak .. enyvey - topi pamaniits smile.gif

Tikai veeleejos piebilst, ka mumana praata speejas ir apbriinojamas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Thx Whitesnake, to lapu nebiju pamaniijis. Bet again - tas ir turniirs, iespeejams mans brachka vinjaa piedaliijas, bet nez. Tik un taa, tur nav info par komandaam, kuraam vareetu piejoinot. Kaa lai zinu, ka kaadai komandai kaadu speleetaaju vajag?

Nu, pamatā, tā kā esmu traks uz to futbolu, izmantoju katru iespēju uzspēlēt, bet ideālā varianta gribētos arī (!) iesaistīties kādas jau gatavas komandas sastāvā (protams, tādas, kura piedalās turnīros, čempionātos utt.). Pasist tāpatās arī var, bet nu man laikam apnicis, ka nav izaicinājuma.

Par kādu uzsplēlēšanu tu runā, Mačo, tādu, kāda jums tur tusos ira? smile.gif Jeb arii juus medzat aizstaigaat uz normaalu sporta zaali jeb laukumu, kur vismaz neiistaa zaale ir?

Nu, jā, ja uzjautāsi, būšu pateicīgs. smile.gif

Arī nebūtu slikti, ja būtu treniņi, jo man vēl dafiga jātrenējas + fiziskais jāpakačā...

Galvenais ir tikt kaut kādā apritē (kaut vai zemākajā klubā / grupiņā, kas piedalās kaut kur), pēc tam jau skatīsies, ja spēs kaut ko parādīt un izcelties uz citu fona, tad ir vērts domāt tālāk.

Augstākais, kas ir bijis - esmu spēlējis starpskolu mačos, bet galīgi ne tur, kur vajadzēja (biju vārtsargs) un komanda tika izveidota nedēļu pirms mačiem bez treniņiem (vispār). Rezultāti, protams jauki, pakāsām pārāk daudz.

Bet, ja tā padomā, arī zāles futbols ir smacīgs biki, baigi maz vietas manevriem, piespēlēm pa gaisu utt. Bet nu dažreiz uzraut jau var.

Paldies par atbildēm!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...