Jump to content
GIGN Forum

Banned


Dri
 Share

Recommended Posts

Играл под фэйк ником.

Ник - Ashley

CHETOR сидел сидел, смотрел смотрел и решил забанить.

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: CHETOR smile.gif

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Ashley

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 1 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

P.S. demo velkam te - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0607031555-de_odigy.zip

Link to comment
Share on other sites

Играл под фэйк ником.

Ник - Ashley

CHETOR сидел сидел, смотрел смотрел и решил забанить.

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: CHETOR smile.gif

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Ashley

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 1 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

P.S. demo velkam te - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0607031555-de_odigy.zip

es to zinaaju, es to jutu

xcheck tomeer ir laba mantinja chetor iesaku thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tak 1. nav ko spelet ar feikiem nikiem.

2. xcheck neljauj objektivi chekot kadu.

3. es saskatiju parliecinoshu wh.Ja tas nebija wh ta vinjam(modernaka atmaska) ir uuberkulas austinjas.mosh monitoring. bet chekojiet pashi.

secinaajums = tu neesi speejiigs pildiit savu pienaakumu kaartiigi

xcheck noder un pie tam veel kaa noder

Link to comment
Share on other sites

ir reizes kad noder tas tiesa.shoreiz nebija jegas lietot.nu ja tu esi tas lielais spriedejes, tad spried uz nebedu. kam rodas kadas shaubas chekojat demo.ipashi pievershot uzmanibu vietam kur dzheks shauj pa sienam.it ka nekas traks.bet katru reizi kac tur ir.

P.S. I`m just doing my job. You can correct my mistakes, but can`t judge me.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
ipashi pievershot uzmanibu vietam kur dzheks shauj pa sienam.it ka nekas traks.bet katru reizi kac tur ir.

Nu lol, tad kadelj jashauj caur sienas, ja tur neviena nav?! Piem. es ar shauju caur sienu tik tad, ja dzirdu kadu aiz tas vai ari, ja kads no savejiem pasaka, ka tur ir un ir vel treshais variants - radars, ko ari hltv neredz!

Demku neskatishos, jo neesmu majas, esmu kautkada smirdiga kluba!

p.s par 1. teikumu, tas ari nenozime, ka neshauju caur to, ja nezinu vai kads tur ir, vai nav! Tik esmu kautka ljoti parliecinats, ka tas ir kartejais fufelis un nekada weha tur nav!

Link to comment
Share on other sites

labi apzinājos, ka nav vērts to darī, bet tomēr demku noskatījos un protama lieta, ka WH tur nav. CHETOR, tu iegāji spec pēc tā killa, kad tu stūrī kempoji ar AWP un Dri uzmeta smoke un aizgāja tevi nošaut. viņam skrienot ļoti labi varēja dzirdēt, ka tajā stūrī kāds šauj ar AWP smile.gif nevienā vietā tur nav wh un kur tad viņš caur tām sienām šāva? viņš pat nevienu nenošāva caur sienu... ja nemaldos 8. raundā bija moments,

kad c4 bija uzlikt un Dri tur apšāva pāris CT, ja viņam būtu WH, tad viņš caur sienu būtu redzējis, ka CT mīnē bumbu un uzreiz būtu skrējis viņu nošaut smile.gif cīņas karstumā nebija

iespējams dzirdēt, ka ct sāk mīnēt, bet jebkurš WH'akeris tādās situācijas būtu skrējis šaut mīnētāju!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Боже CHETOR я был о тебе лучшего мнения. Ты помимо того, что читаков отличать не умеешь, так ещё и ошибки признавать свои не желаешь - бред.

Когда бан снимут?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...