Jump to content
GIGN Forum

Visi Kam Ir Scooteri


MorowindeR
 Share

Recommended Posts

Es loti atvainojos par spamu http://s12.invisionfree.com/scooters tace seit ir forums kuram vajag jaunus memberus te ir atrodama tiesaam noderiiga informaacija par motorolleru tuuneesanu remontu apkopi utt. mums ir daudz zinosu cilveeku kuri spees atbildeet uz gandriiz visiem jautaajumiem. Forums arii riiko pasaakumus riigaa sacensiibas izbraucieni satiksanaas

P.S. luudzu nedzeest sito topicu jo forums patiesaam ir visai dziiveliigs bet cilveeku pamaz jo ne tik daudziem cilveekiem ir iespeeja vai velme iegaadaaties scooteru

Link to comment
Share on other sites

nu savu honda dio čist netūnēšu.... labāk gaidīšu, kad varēšu braukāt ar mašīnu......

ai, atceros, kā jaucu deltas, rīgas, minskas un visādu citu verķu motorus......

(mācēju arī salikt 10cms.gif )

nesenkā nodevu visus motorus 'n' citus lūžņus "metālistiem".... saņēmu 20 ls rolleyes.gif

edited: Pabrowsojos pa forumu.... Vienam džekiņam tur reāli nokrautais skūteris...

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Klau Darek. A tu kadu forsu vietu kur labo tas cuusinjas nezini un kur rezerves dalas var nopirkt? Es savam dzeltenajam kinietim nomainiju variatora siksnu bet mauka atkal pec 2 nedelas parplisa... sad.gif saliiti tomer.. sad.gif

Beefy

Es laikam esmu akls , bet dareku te neredzu ... happy.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
FUCK tev ir taisniiiba! Un es jau padomaaju KO DAREKS TADS MIKSTAIS AR SKUUTERI BRAUKAA! MUAHAHAHA! biggrin.gif

Beefy

bleg, tomer tu esi terets pidars!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...