Jump to content
GIGN Forum

Uz Roju


Guest darek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

makzip, labi, pakluseshu... gan jau sanaks vel kadu reizi iedzert!

aaa, un par to palikshanu, es citeju blodyu, pagalms, kursh ir darzs, ej saproti pats smile.gif

stoke, kad raksti postu no jonathana logina varetu pierakstit beigas "© stoke"

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nu cik shito var malt?! Teicu visi tiekas no 12:00 - 13:00 autene!

Iebraucejiem - kad iebraucat Talsos, pazvanat man!

Talsiniekiem - mes ar Ilzi un jonathanu sedesim "pakava", nakat tur!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

man ir, bet iistajam jonathanam gan nav smile.gif

EDIT: visiem zinet gribetajiem: mes jau esam majas, bet bildes, es ceru, ka samurajs saliks! Vnk, shodien mes ar Ilzi paliekam pie manis un tagad neko negribas darit, kur nu vel bildes likt smile.gif Bet es dzilji sirdi ceru, ka, samuraj, tu neuzdrikstesies ielikt bildes kur es naku ara no juras smile.gif (pliks smile.gif )

strids: par textu "es ceru" ir jaliek komatos vai nav? smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

lol laugh.gif samuraj, tadas bildes, pusi pat neatceros. vnk, chmo smile.gif

? big_shit, shitas jau vareji nelikt smile.gif

EDIT: pedeja bilde, vnk, pwnzz smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

loli biggrin.gifbiggrin.gif bildes pwnzz es pat draugos skatiijos un neatceros ka kas taads buutu fo4eets lol

vispaar bija labi , darekam bija gan riita gan dienas gan arii vakara stojaks , faktiski jebkuraa mirklii vinju vareeja izmantot kaa pakaramo

Agraak domaaju ka samurays ir taads pajolinjsh bet peec pavadiitaas nakts cieshos apskaavienos mainiiju savu viedokli biggrin.gif

es hivem(aka pidinjsh pa dziivi) nospeeru maku ar 20 LS un krediitkarti kur bija 300 ls bet kameer es gaaju uz veikalu, tas kuce vinju atrada manaa somaa , vot skrobe ! biggrin.gif

stoke pohuj mao (tipa updated roflmao) biggrin.gif mani pieveica divciinjaa pilniigaa paali un es biju satriekts , nu vinjsh jau 20 kg smagaaks bet taa taada atmaska lol biggrin.gif

vispaar bija jautri , tagad saap visas vietinjas , jaaiet gignaa bombiit tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

vislabaak man patika kaa blody gandriiz dabuuja pa pieri no 13 gadiiga dzheka... biggrin.gif

tad veel kaut kaadi siikie naaca nakts viduu 3 reizes cigaretes blodijam diedeleet... bet stoke tiem siikajiem lika uzreiz pa divaam vilkt... biggrin.gif

un taa pliko dirsu deja blody un hive izpildiijumaa apkaart darekam un big_shit, arii bija naijs biggrin.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

ha! mees ar stoke norm likaam tiem siikajiem izraut kkur 0.7 dzeerveniiti + 0.3 moskovskaja + pa divaam cigareteem vilkt reizee - tas viens peec tam veema kaadas 10 reizes lol biggrin.gif un tas viss tika izdzerts pa 5 min uz diviem vechiem taa ap 14 gadi zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

lolis tu esi samuray - es no tajaa briidii meegjinu vinju pierunaat pisties pie savaam draudzeneem a par hive gan to nevareeja teikt ha!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ka jau teicu, bildes, vnk, pwnzz smile.gif Itsevishkji kur blody balle kolji to "meiteni" laugh.gif

kopuma bija ok smile.gif zhel, ka no sakuma man likas, ka butu bernudarza audzinataja un man ir sava, pirma grupinja! Bet pec tam jau bija ok! Un jaa, blodyu, vnk, piesaista vietejie, protams, ar kuriem jasamekle kautkads kashkjis! Domaju, ka pat varetu kadreiz atkartot!

p.s un butu bijis vel labak, ja mani kads butu pamodinajis! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...