Jump to content
GIGN Forum

Veļuki


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

r&r eusa_naughty.gif laupiit ir slikti! laupitajus soda ! smiliez.de_1538.gif

BTW, es nopirku fort riteni par 25Ls kad bija tas elkor atklasanas sviests. Vinam gan kaut kas krakstj kad es ar saviem iista viira 100kg mociju apkaart, bet man pofig. Uz prieksu ripo un izskatas pat tiri sakarigi pa gabalu, kad nedzird to krakskonu. Un labakais ir tas, ka detalas var pirkt kilogramiem maxima un tas neko nemaksa! laugh.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

BTW, es nopirku fort riteni par 25Ls kad bija tas elkor atklasanas sviests. Vinam gan kaut kas krakstj kad es ar saviem iista viira 100kg mociju apkaart, bet man pofig. Uz prieksu ripo un izskatas pat tiri sakarigi pa gabalu, kad nedzird to krakskonu. Un labakais ir tas, ka detalas var pirkt kilogramiem maxima un tas neko nemaksa! laugh.gif

Beefy

visa tava ghimene (ar kaarli prieskgalaa) gadiijumaa par tevi nesmeejaas pilnaa kaklaa? biggrin.gif

ps: sorry par offtopiku

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu. Laikam mans ritenis ir galīgākais sūds jo nekas no bīfa uzskaitītā man šķiet nav. blink.gif Maybe tikai tā stūre, bet arī par to šaubos.

Un visi aizmugurējie amartiņi nemaz nav sūdi. ( bet tas nenozīmē ka man tādi būtu )

Link to comment
Share on other sites

Aizmugureejie amartinji nav suuuds? MUAHAHA! biggrin.gif nu ja tev patiik kaa omei kachaaties uz augsu un uz leju uz katru miinienu un tev tas sagaada baudu, ka puse tava speka aiziet uz onanesanu un protams, tev seedeklis ir nolaists zemaak par iespeejamo un tu ar celjiem baksti stuurii.. nu tad jo man! tu esi istais veciitis un velosipeeds ar prieksejo, aizmugurejo, stuures un vel seedekla amartizatoru ir domataas TIESI TEV! biggrin.gif lol

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Tavs teksts bija idiotisma, idiotisms.

Un es neteicu ka aizmugurējie amartiņi nav sūds. Es teicu ka NE visi aimugurējie amartiņi ir sūdi. + kādi vel priekšējie, sēdekļa un stūres. KĀDĀ SAKĀRĀ LOL?

Un ja cilvēks kā lola brauc taisni neko nedarot, tad maybe tavam ūbertekstam bija jēga. Bet ja viņš ar kaut ko nodarbojas tad nē. Piemēram ar tur kaut kādu offroudu or smth. nezinu kā to sporta veidu sauc.

aij, kaut kāds sviests. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

nujaa aizmugureejie amortinji pa paaris tuukstoshiem nav suudi (nu labi, vel tadi, kura maksaa paaris simti, der, leetaakus var mest miskastee), bet vinji nekaadaa gadiijumaa nav domaati tadam ritenim, kuru meklee topika autors, vinji der tikai down hillam, crossam no vinjiem jeegas ir nulle, jo ir taa, ka puse no miniena aiziet amortizatoros. labak mazliet padauziit pakalju, nevis paarteereet speekus. un ja vinsh buutu mekleejis DH riteni, tad vinsh to butu pateicis, jo tad vajag pilniigi citu riteni.

Link to comment
Share on other sites

minority - tu pats nejedz ko tu saki bet ko es saku ir, ka visi aimzugurejie amratinji ir suudi, ja ritenis nav paredzeets downhilam. un pat downhila daudzi izvelas braukt BEZ aizmugureja amartinja. Lasi - ritenis ar aizmugurejo amartinju -> suns ar piekto kaaju -> tante ar riteni biggrin.gif LOL

sis varetu but ok!

http://ss.ss.lv/msg/lv/49/2419/96731/U3UKGk1hQw==.html

piezvani, ja nav jau pardots tad pamegini nokaulet uz 250Ls. Ja dod -tad nem. Galu gala deore ir tiiri ok sistema, bet tapatas ar laiku paliek valiga un suudiiga.

seit ieskatam kadu riteni nevajadzetu pirkt - http://ss.ss.lv/msg/lv/49/2417/96679/U3UKH0FjRQ==.html

Rockmachine - sanak bisku parmaksaat par leetu brendu LOL

sis ari izskatas labs :

http://ss.ss.lv/msg/lv/49/2417/96654/U3UKHk5qRQ==.html

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Hawaii express, varbūt liksies dārgi, bet kad uzzin visus plusus sanāk pat izdevīgi...

hawaii.lv weblapa dikti skopa, labāk aizbrauc uz vietas parunājies ar lielisko personālu un paskaties ričukus...

kaa hawaii express komandas brauceejs ieksh mtb, rekomendeeju sho firmu naughty.gif

Paardeveeji lielaakoties ir aktiivi ritenjbrauceeji, tatad zinoshi un daudz ko varees izstaastiit/pamaaciit. + kvalitatiivi ritenji.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...