Jump to content
GIGN Forum

Veļuki


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

Domāju iegādāties veļuku, tikai nezinu, kur lai pērku. Pastījos www.zzk.lv, tur biku pa dārgu (vienīgi tas pirmais kalna normāls pa 190Ls)

Varbūt kāds var ieteikt labu webu kurā pastīties kalna veļukus?(izņemot zzk)

Meklēju kalna veļuku par normālu cenu (nepārāk dārgi, no 100-160Ls)

Edited by AlusDaris
Link to comment
Share on other sites

tas fans toč labs, jau vienu noskatīju smile.gif

Netā jau Fana`am maza izvēle dry.gif , bet tu aizbrauc vecīt uz Veici, tad tur nevar vien izvēlēties. Pats kādas 2h pirku, kamēr nenopirku naughty.gifthumbsup.gif , lai nākamajā dienā nebūtu čakars. Labi ka nākamajā rīta paspēju atbraukt, jo kāds jau gribēja mani apsteigt mad.gif , bet es jau viņu biju aizsitis thumbsup.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tik un tā ieteiktu ZZK. Varbūt mazliet dārgāk, BET kvalitāte pamatīgi ieliks visām havajām, faniem, čempjoniem un katrā ziņā arī latgalītei.

Pats esmu ļoti gandarīts, ka pakrāju naudu mazliet vairāk un nopirku no ZZK.

Link to comment
Share on other sites

Es tik un tā ieteiktu ZZK.

Nu jā, ZZK arī labs... Bet nu kas kuram tuvāks thumbsup.gif Fans, redz ir veikals ar daudz ko sportiskam dzīves veidam... Slēpes, riteņi un citi sūdi... Ja viņi nodarbotos tikai ar riteņu tirdzniecību, tad tas noteikti būtu viens no labākajiem veičiem Latvijā (viņš jau tāpat ir vien no labākajiem evil6.gifnaughty.gif ) ...

Pielikumā : Mans sūds smile.gif Viperītis thumbsup.gif (krāsa ir bik savādāka un esmu šo to palabojis, bet pamats ir tāds pats)

Link to comment
Share on other sites

1) skaties lai ritenim butu xtr klani, rumbas, sleedzi

2) skaties lai ritenim butu rock shock eljas gaisa prieksejie karbona amartizatori

3) skaites la butu mavic 2karsas vai 3karsas aploces

4) skaties lai butu titana stures stienis, karbona sedekla stienis

5) skaties lai butu xtr bremzes. nekada gadijuma hidraulsikas vai tie sviesti ar rimbulisiem un trositem

6) titana spiekji protams un ne plastamsas pedali!

7) nekada gadijuma lai nav aizmugurejais amartizaotrs

8) gandriz aizmirsu. Ramis ari ir svariga komponente. Iesaku izveleties scott. tur bija tads viens kurs svea 1.1 kg

Redzi, tik viegli un tev ir lielisks ritenis kas ilgi kalpos un nevaldaami rausies rataa! wink.gif

Letaks riteni bus nopirkt leitotu vacija kada izsole un dabut uz Latviju! Ta tu ietaupisi daudz 1000$

Beefy

P.S. un vispar jau xtr nau pats krutakais... :/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Es tik un tā ieteiktu ZZK. Varbūt mazliet dārgāk, BET kvalitāte pamatīgi ieliks visām havajām, faniem, čempjoniem un katrā ziņā arī latgalītei.

Pats esmu ļoti gandarīts, ka pakrāju naudu mazliet vairāk un nopirku no ZZK.

hawaii express neieliks. hawaii tirgo scott schwinn un classic veļukus, pie tam, ja nopērc bija remonts ( ja pats salauz ) ar atlaidēm un visādas fīčas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...