Jump to content
GIGN Forum

Kaa Afraid Puishi Sagaidiija Janjus ;)


Guest H!vemind
 Share

Recommended Posts

Guest darek

pidinjsh, jonathans, saseja man botas kopa...

piedodiet, nemaku ielikt vairakas bildes kopa!

post-7-1151270673.jpg

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

Tie pidinji specjali vinju sagaza... un saseja man botas sad.gif

p.s ielikshu rit bildes kur blodys ar hivi, vienu meiteni koljija smile.gif un varbut vel pariti!

p.p.s kads nevar uzrakstit ka var ielikt vairakas bildes kopa, savadak, izskatisies nesmuki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
laugh.gif

Ilze, tu kautko jauc. Nejau hive atrada papardes ziedu, bet gan jonathan smile.gif Peterim, vienigais papardes zieds bija ar blody'u smile.gif

fui darek, aizbrauc pakal tur preziitim , tev laikam atmina 0 ir smile.gif bet to ka jonathanu noslaanija ka vinjs miileja vecene ir psc

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

wtf? esmu, laikam, kautko palaidis garam... Tulinj ielikshu bildi ar hivemind meitene, ar kuru, itka, vinjsh samekleja papardes ziedu. Un blody's ar meegjinaja, bet vinjam, laikam, nesanaca!

EDIT: nu fak, vinjsh to bildi negrib likt ieksha... Tik smuki jus tur abi! sad.gif

EDIT: ielikshu vienu bildi ar hive laugh.gif

post-7-1151311295.jpg

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

jonathan, Oskars, Elviss, dareks, Lauris, Viesturs.

EDIT: man kautka nesanak tas bildes ielikt smile.gif ja nebus slinkums vel ielikshu. Blody ar hive, ja jums ir vel kadas tad iemetat.

post-7-1151311478.ibf

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
Skatos Hivemainds drusku sadirsa laugh.gif

Lai arii volejbolu un peldet jus makat to nevareetu teikt par telts celsanu biggrin.gifsmiliez.de_2125.gif10cms.gif

teltis mees celam kaa uber pro.. darek vispaar neko nemaak taads p1dinjs dziivo laukos un pat uguni iekurt nemaak smile.gif man ka ridziniekam viss jadara bija.. aireet nu arii nemaak

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
teltis mees celam kaa uber pro.. darek vispaar neko nemaak taads p1dinjs dziivo laukos un pat uguni iekurt nemaak smile.gif man ka ridziniekam viss jadara bija.. aireet nu arii nemaak

Ej dirst, pidinj smile.gif Bet makzip, tu mirsti!

Link to comment
Share on other sites

Tie pidinji specjali vinju sagaza... un saseja man botas sad.gif

p.s ielikshu rit bildes kur blodys ar hivi, vienu meiteni koljija smile.gif un varbut vel pariti!

p.p.s kads nevar uzrakstit ka var ielikt vairakas bildes kopa, savadak, izskatisies nesmuki smile.gif

biggrin.gif pareizi darek vin;i tev dzivaja par cs atriebjas ...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

darek ja taa reaali tur nekas nebuus ar to kitiju , vecaaki norimsies un viss , es kautko taadu jau esmu agraak no kaada dzirdeejis un reaali neviens normaals cilveeks neko taadu neies pieraadiit ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...