Jump to content
GIGN Forum

Niku Reg...


VandamZz`
 Share

Recommended Posts

plzzz pasakat kur?? kaa?? vai var vipsaar??? pieragistreet niku uz juusu servera....

Citēšu Macho vārdus:

Kad varēs piereģistrēties?

Vēlāk. Cik vēlāk? Manas personīgās aplēses ir ~6 mēneši.

BET ES GRIBU TAGAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Risinājumus mēs sākam meklēt no 10Ls

EDIT: Tātad saproti būs jāšķiras no vismaz 10Ls

Edited by snjuuu
Link to comment
Share on other sites

sk... taadu fiiichu es nezinaaju... a bez registreeta nika var speeleet??

ja tu tiec serverii tad vari speeleet biggrin.gif bet shaubos vai pa dienu tu tiksi serverii paspeeleet kaut vai vienu mapi! uhhh labi ka es paris gadus atpakalj pieregjistreejos, nesen atcereejos ka man regjistreets niks un atsaaku speeleet uz gign cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Mnja beediigs variants ar tiem pieregjistreetiem nickiem, normaalaa tauta pat paspeeleet vairs nevar kad regjistreejies ienjem tavu vietu.

Viens otrs grib nedaudz vnk iepelniit kapsi un taadeelj te veidojas SIA uznjeemums. eusa_naughty.gif driiz arii par skatiishanos buus jamaksaa.

Edited by *Blade*
Link to comment
Share on other sites

Mnja beediigs variants ar tiem pieregjistreetiem nickiem, normaalaa tauta pat paspeeleet vairs nevar kad regjistreejies ienjem tavu vietu.

Viens otrs grib nedaudz vnk iepelniit kapsi un taadeelj te veidojas SIA uznjeemums. eusa_naughty.gif driiz arii par skatiishanos buus jamaksaa.

a kur tu esi redzejis, ka muusdienas kaut kas par velti. par velti vieniigi vari dabuut pumpu uz pakaljas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es aizmirsu paroli ko pieregoju sen sen atpakaļ dry.gif

ANyway nav nemaz TIK grūti tikt un paspēlēt , es pat vakar nospēlēju pilnu dd2 naughty.gif

ja jau niku zini tad vari dabuut paroli... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...