Jump to content
GIGN Forum

Ienaciet


Recommended Posts

huh.gif Nu ir labs serveris, atceros pirms kāda laiciņa bija ienācis viens ar topicu kurš bija līdzīgs, tikai tas bija labāks serveris jo tur bija rakstīts ka neesot lagu tongue.gif

Tā kā labāk ieshu uz to otru sry ganga

Link to comment
Share on other sites

huh.gif Nu ir labs serveris, atceros pirms kāda laiciņa bija ienācis viens ar topicu kurš bija līdzīgs, tikai tas bija labāks serveris jo tur bija rakstīts ka neesot lagu tongue.gif

Tā kā labāk ieshu uz to otru sry ganga

tu esi kudrs leny peny smiliez.de_2523.gifgussa.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Vai cik mēs kruti čober, he he he , tev ir arī humora izjūta, nezināju, viņš tāds agrsīvs jo viņam nomainijās ip un nenāk vairs boti serverī, es jau arī esmu biki dusmīgs jo man tā pati vaina
Link to comment
Share on other sites

Es jau neesmu kašķīgs, man jau arī negribās kaš4ēties bet mans draugs Cowe.r [nodevējs kurš aigāja no klana] šodien tāds saīdzis laikam nav ticis tuoletē un izdarījis pāris vingrojumus, neņem ļaunā cower dots pret dotu....... Ceru ka this is the end of war dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Es jau neesmu kašķīgs, man jau arī negribās kaš4ēties bet mans draugs Cowe.r [nodevējs kurš aigāja no klana] šodien tāds saīdzis laikam nav ticis tuoletē un izdarījis pāris vingrojumus, neņem ļaunā cower dots pret dotu....... Ceru ka this is the end of war dry.gif

Un atkal kašķējamies... ak jel... Tev jau jāsāk dzert šodien, lai noņemtu dusmas. Chill. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...