Jump to content
GIGN Forum

Par Ko? Par Ko Allworth? Par Ko?


archees
 Share

Recommended Posts

1. da ko tu XD.gif nu i nafig.. nav kur speleet... psc.. par vaardu bans uz nedeelju.. LABAAK IZBANO KAADU 4iiteri (ja kaads veel tur ir) biggrin.gifXD.gif

2. Luudzu paareejo adminu viedokli par to ka man uzlika par vaardu ur*a ban uz NEDEELJU, ko juus sakat? es domaaju max 1 dienu, jo nebiju hip-hop duelja saaceejs!!! :\

es domaaju ka par nedeelju tev ir tikai jaapriecaajas

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā, kad es ienācu serverī, izcēlās šitais džeks. Nobanoju. Tad cilveeks sāka man kopēt, ka tas un tas vēl kaut ko teicis. Tā kā es pats to neredzēju, tad attiecīgi tos neaiztiku. Tagad nesaprotu, kur ir problēma. Kad cilvēks iekopēja kaut kāda džeka tekstu, man pēc viņa iekopētā bija jābano arī tas? Es tā gluži nedomāju.

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā, kad es ienācu serverī, izcēlās šitais džeks. Nobanoju. Tad cilveeks sāka man kopēt, ka tas un tas vēl kaut ko teicis. Tā kā es pats to neredzēju, tad attiecīgi tos neaiztiku. Tagad nesaprotu, kur ir problēma. Kad cilvēks iekopēja kaut kāda džeka tekstu, man pēc viņa iekopētā bija jābano arī tas? Es tā gluži nedomāju.

nevajg tak attiekties pret katra cilveeka vaardu ar tik lielu skepsi. un probleemu shajaa gadiijumaa tu pats vien radi.

Link to comment
Share on other sites

cilveeks, ka tu vareetu nedirst vienreiz. Es, kad ienaacu, tad uzreiz arii ieraudziiju chucky tekstu, paareejos neredzeeju. Tas, ko tu kopee, man pie vienas vietas.

Tad tagad banojam visus cilveeka "iekopeetos"?  1d71.jpg

saki?

aj, nu labi, es te nestriideeshos, chill

Link to comment
Share on other sites

nevajg tak attiekties pret katra cilveeka vaardu ar tik lielu skepsi. un probleemu shajaa gadiijumaa tu pats vien radi.

vispār jau viņam taisnība smile.gif

Un šai situācijai ir vistiešākais sakars ar cilveeku, jo tu pateici, ka tas ko viņš raksta, tev pie vienas vietas ar ideju - heh, kurš tad cilvēkā klausās. Būtu paklausījies - uzzinātu kas par lietu nevis nobanojis pirmo, kuru ieraudzīji. Tas nebūtu pareizi absolūti ignorēt to, kas viņam sakāms, bet ja tas "is not about him" tad nebūtu pareizi ignorēt jebkuru citu personu, kurai būtu par to lietu kaut kas sakāms.

blood, man liekas tas ir diezgan pašsaprotami... nafig vēl tas jāraksta...

Link to comment
Share on other sites

OK, secinu, ka nevienu par "runāšanu" nebanošu. Lai bļauj: "urlas, gansi". Pagaidīšu, lai visi izsaka savas domas un neņemšu vērā to, ko pats redzu, tā teikt, lai tauta adminē caur mani.

Pilnīgs sviests. Laikam jau serveris nav jāatbrīvo no džekiem, kas savā skolnieciņa prātā raksta nacionālistiski virzītus tekstus. Tikai nesaki, macho, ka es tagad pārspīlēju. Jo šī situācija ir tam par pierādījumu, ka beigās palieku, kā vainīgais, atbrīvojot serveri no šādiem tipiem.

Un tas cilveeks vispār te ņipričom iepīts.

Link to comment
Share on other sites

OK, secinu, ka nevienu par "runāšanu" nebanošu. Lai bļauj: "urlas, gansi". Pagaidīšu, lai visi izsaka savas domas un neņemšu vērā to, ko pats redzu, tā teikt, lai tauta adminē caur mani.

Da labi. Es tik ļoti domāju par to, ka tu neuzklausi citu domas, ka aizmirsu par situāciju. Jā, tev taisnība, šinī gadījumā vajadzēja banot, viss ir ok. Nav ko gaidīt - banu liekam uzreiz.

Viss ko es gribēju pateikt (un man tas nepārāk labi sanāca) ka vienkārši dažreiz ir vērtīgi ieklausīties citos cilvēkos.

Link to comment
Share on other sites

Viss ko es gribēju pateikt (un man tas nepārāk labi sanāca) ka vienkārši dažreiz ir vērtīgi ieklausīties citos cilvēkos.

tieshi taa - ieklausiities! tas nenoziimee, ka uzreiz ir jaariikojas. ja kaads tev pasaka, ka serverii ir chitoks, tu vispirms sho iespeejamo chitoku paveero un tikai tad liec banu. taapat ir shajaa gadiijumaa - tev jaariikojas tad, kad pats redzi nekaartiibas, nevis, kad kaads pasaka "vo ble, pirms pusstundas shitais keksiks mani par luni nosauca". 4real

p.s. protams, var jau arii riikoties peec kaada speeleetaaja staastiijuma par cita speeleetaaja radiitajaam nekaartiibaam, tachu jaaskataas arii, kas tev to staasta (no offence)

Link to comment
Share on other sites

tieshi taa - ieklausiities! tas nenoziimee, ka uzreiz ir jaariikojas.

es gribēju uzrakstīt "tieši tā, nevis jārīkojas, bet jāieklausas", bet tad es sapratu, ka tu jau to uzrakstīji un vēl otro reizi tas izskatītos kaut kā tizli mellow.gif

Link to comment
Share on other sites

Cerams ar to mēs arī varam šo tēmu aizmirst. Konkrēti šoreiz bija tā - tikko, kā ienācu serverī, cilveeks teica, bano to, bano to. Es uzreiz nepaspēju piefiksēt, kas pa lietu un kas un kāpēc jābano. Spēles gaitā tikai redzēju, ka manis nobanotais džeks kaut ko bļaustās par urlām. Tā kā viņu redzēju, arī banoju. Tad man cilveeks sāka stāstīt, ka ne īsto esmu nobanojis, jo viņš neesot sācis šo "sarunu". Es cilveekam teicu, ka man pofig, kas sācis, jo es to neesmu redzējis, tā teikt, ko redzēju, to banoju. Un īstenībā vienalga, kurš sāka pirmais lietot šos vārdus, kuru aiz rokas pieķēru, to nobanoju. Un tas, ko gribēju pateikt, ka nebanošu tos, kuru tekstus man kāds iekopē, ka tas sācis pirmais. Neredzēju, tātad viņam paveicās.

Un tam visam beigās tikai gribēju pateikt, ka serverī bija arī citi admini ar bana tiesībām pirms manis, kas varēja lielos mutes virinātājus banot.

Viss, case closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...