Jump to content
GIGN Forum

Lielais Laivu Brauciens!


worm
 Share

Recommended Posts

Guest blody
Tā kā jūs tikai tagad izdomājāt tomēr braukt (pirms tam teicāt, ka brauksiet uz Roju), tad es piesakos uz to nākamo reizi! Tikai lūdzu laicīgāk izdomājat tos datumus, jo ar jums takā ar bitēm - nekad neko nevar zināt. Plāni mainās kā apakšbikses dry.gif

daziem pat apakshbikses mainaas retaak laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā kā jūs tikai tagad izdomājāt tomēr braukt (pirms tam teicāt, ka brauksiet uz Roju), tad es piesakos uz to nākamo reizi! Tikai lūdzu laicīgāk izdomājat tos datumus, jo ar jums takā ar bitēm - nekad neko nevar zināt. Plāni mainās kā apakšbikses dry.gif

briidinaaju, ka laika apstaklju deelj par braucienu izdomashu tikai +/- nedelju ieprieksh... un taa arii buus nakamreiz

Link to comment
Share on other sites

es bushu ! iespejams +1 viens cilveeks

staasti par savu ekipejumu

- vai ir laiva

- vai ir telts

- etc fignja

vopshem paarlasot pirmo postu, pastaasti ko njemsi liidzi, lai varetu saplaanot visu korekti

Link to comment
Share on other sites

būs laiva 2vietīga gumijniece (ne maximas variants), ja brauksu viens tad tur pat liksu mantas ja nē tad paņemšu pa 3ls maxima velvienu laiviņu mantām !

Ir 3vietīga telts

ir Guļammaiss

Kaa ar grillu ņemam bet es te paštukoju, ka varbūt labāk sanākt nopirkt tos vienreizējos teiksim kādus 4 ?

Katls tāds ko varētu likt virs ugunskura nav, jo parasti šādos braucienos tika lietota mazā gazes plītiņa!

varētu ņemt pannu , jo takā esmu zvejnieks iespējams ja būs vēlešanās tik ņemts spinings !

bet tā cik atceros no pagajušajiem braucieniem tīri normāli ir sataisīt tādu kā putru kipa kartupeļi ar tiem konserviem kas pardodas tipa lielopu gala or smth !

Tur vispār tālu jāiet no tās stacijas līdz upei?

Tāa kas vēl hmmm ... gan jau kkau aizmirsu!

Link to comment
Share on other sites

grilu nevajag smile.gif galvenais labi lielu nazi, ar ko notiriit mezhaa nolauztus zarus un uz tiem uzdurt visu nepiecieshamo ko vajag cept...

man ir neliels katlinsh, domaju vajadzetu dereet

uzskatu par nevajadziigu njemt liidzi jebkada veida moderno tehniku kaa piemeram gaazes pliitinju smile.gif ja nu vienigi iespejams degskjidrums butu lietderiigs, lai vieglak iekurinaat ugunskuru

aa jaa, papildinaju pirmo postu par transporta veidiem

Link to comment
Share on other sites

grilu nevajag smile.gif galvenais labi lielu nazi, ar ko notiriit mezhaa nolauztus zarus un uz tiem uzdurt visu nepiecieshamo ko vajag cept...

man ir neliels katlinsh, domaju vajadzetu dereet

uzskatu par nevajadziigu njemt liidzi jebkada veida moderno tehniku kaa piemeram gaazes pliitinju smile.gif ja nu vienigi iespejams degskjidrums butu lietderiigs, lai vieglak iekurinaat ugunskuru

aa jaa, papildinaju pirmo postu par transporta veidiem

grils bija domāt saslika cepsanai , bet ja tiek nemtas desas tad var iztikt bez vina wink.gif

Protams tiks ņemt līdzi nazis jebšu duncis lai var atkauties no moskiem smile.gif

kaa tur ir uz vietas ir kads veikals kur var sapirkt paiku, vai viss japeerk riigaaa ?

Link to comment
Share on other sites

uz vietas alinju var sapirkties lielos kvantumos smile.gif

shashliku iesaku tikai vistas njemt, ar cukgaljas sanaaks taa, ka paarejies eediis un tu siekalosies, jo cuuka ilgaak cepaas biggrin.gif

vispar vistas fileja vislabak cepjas - aatri un garshiigi un uz kocinjiem uzdurt arii mierigi var, nav janjem lidzi papildus draza

no vilciena stacijas ir javelkas labs gabals, bet es nezinu neko par autobusu (autobus vispar suukaa, jo tur buus normaala sviishana kaa cuukjiem)

par spiningu varu teikt tikai vienu - boooooriiing smile.gif neiesaku, papildus nasta

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka ērtāk tiešām būs braukt ar vilcienu, jo tur vismaz nesasvīdīsim kā cūkas un nepalīdzes pat OLd Spice ...

worm, booring varbūt bet ir jāmāk arī noķert nevis vnk jāmet pa labi pa kreisi (protams var gadīties kāda cūcene)

biggrin.gif

Ir variants ja nēsam daudz paņemt taksi vismaz cēsis tas taksis maksāja ls1.50 līdz Zagaram no stacijas taka nav dārgi un nav jastaipa tas mantas!

Link to comment
Share on other sites

LOL taksis? cool2.gif nenjirgajies, neesmu jau TIZLZ lai nevaretu paaris somas lidz upei aizstiept...

pirms 3 gadiem ar klasi braucaam pa gauju, mums tur nopietni dzjeki nopietni shpinjinjgoja - neko nenokjera, lai gan centaas no pasha riita lidz pasham vakaram... pirms 2 gadiem braucam pa salacu, dzjeki atkal no riita lidz vakaram meginaja.. shoreiz gan paveicaas un vienu izvilka, bet nu suuds tur bija no taa visa - makaroni bija garshigaaki biggrin.gif

es jau ari par to vilcienu vairaak domaju, vienigi jaceljaas agri.. atceros pagajushajaa gadaa celaamies laikam piecos un pectam forshi vilcienaa gulejaam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

jaskatās es vēl nēsmu redzējis savu laivu t.i. cik viņa ir liela/smaga bet domajams, ka nav tik traki smile.gif

par celsanos domaju, ka ir pof vienk jaiet "drusku" agrak gulet .. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Galvenās atziņas

Gaļu nedrīkt atstāt, jo pa nakti nāk lāči un to apēd!

Alu ūdenī uz nakti nedrīkst atstāt, jo no rīta pirmie garāmbraucēji to nosper!

Apētīte ir laba!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...