Jump to content
GIGN Forum

Ludzu Palidziet Man Tik Skaidriba


proxY
 Share

Recommended Posts

Ludzu palidziet!! Es esmu noinstalejis: php-fusion (php-5.1.4.tar.bz2) cik zinu vel vajdzigs serveris lai ietu php majas lapa..noinstaleju: WAMP5 (wamp5_1.6.3.exe) kad es iesledzu wampserver.exe palaizu apache: start/resume service...ar to vis kartiba ..pec tam palaizu: musqul: start/resume service! Un te ari ir ta lieta ka vajadziga palidziba...kad palaizu mysqul vins pec paris sec izsledzas un leja labaja puse starta tas pulskstenis paliek dzeltens! Kaapeec taa? Ko dariit? plzzz palidziet...

Link to comment
Share on other sites

Bet man ar noinstaleto php neko nevaig darit? nevaig nekur copy piemeram uz: My Computer/local C: disk/wamp ! vai ari atstat lai stav uz desktop ? vai vispar nav vajadzigs...var iztikt ar wamp5 serveri?

Edited by proxY
Link to comment
Share on other sites

LIELS PALDIES JUMS ABIEM!! vis aizgaja!!! bet varbut tagad ari pateiksiet ka varu uzlikt lai uzskatu web man tagad balta tuksa lapa..ko spiest? kur uzlikt sevi par Super administratoru? vai ari jau automatiski tieku uzlikts? ludzu pasakiet jo ar php rikojos pirmo reizi! un vis ilgak mocijos lidz sim viens pats ar mysqul kad negaja...

Link to comment
Share on other sites

Tak atvainojos ! Bet ir problema..varbut jus zinasiet...es daru visu ka rakstis kuru linku man iedeva! Teikts lai atver valja: phpMyAdmin un tur busot informacija! Bet man vinu never valjaa..Balts ekrans un leja kreisaja puse: Waitinf for localhost... !! Un es ta gaidu jau 30min..bet nekas nenotiek! Ko darit?

Link to comment
Share on other sites

Tak atvainojos ! Bet ir problema..varbut jus zinasiet...es daru visu ka rakstis kuru linku man iedeva! Teikts lai atver valja: phpMyAdmin un tur busot informacija! Bet man vinu never valjaa..Balts ekrans un leja kreisaja puse: Waitinf for localhost... !! Un es ta gaidu jau 30min..bet nekas nenotiek! Ko darit?

Tiešām nezinu. Man tā nebija varbūt izmējģini laimi un iej te varbūt ".em^" tev palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...