Jump to content
GIGN Forum

Tiger Style


Recommended Posts

Divus mēnešus biju palicis bez datora ,bet tagad dators ir mājas. Esmu atsācis Nopietni spēlēt uz cs.gign.lv servera it īpaši agri no riita vai vēlu nakti ,arī pa dienu daudz spēlēju

un vakar agri jo agri no rit viens cilvēks paspēja izspēlēt veselu mapi ar speedhack. Tas nebija jauki. Gribētu palūgt xk, x_slay un x_slap ,lai varētu viņu pārmācīt ,gan jau viņam apniktu ja viņu 5 raundu pēc kārtas slay.

Ceru uz atsaucību.

evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu adminu tiešām netrūkst ,bet ap 5 - 10 rītā ļoti reti kāds ir online .

Edited by .instinkt
Link to comment
Share on other sites

L-Beast pa vasaru nestrādās tik daudz nakts maiņas, tātad pa naktīm tik daudz neadminēs, ja vispār adminēs... cik zinu, tad jerrico bombī pa naktīm, deņa arī 24/7 ir sērverī, tātad tomēr ir kāds, kas uzrauga sērveri...

P.S. tava signature sax + nav vajadzīgas tev tās pravas, admini ir pa pillo + nezinu vai tavs mozgs ir tik attīstīts, lai pareizi pielietotu šīs komandas, kā nekā tev tak mamma atņēma PC, par to, ka tev sliktas atzīmes bija (HAHA), sliktas atzīmes = pavirš, neapzinīgs, neatbildīgs, poxujistiski noskaņots cilvēks, nezinu vai tādi cilvēki īsti dod sērverim kkādu poļzu... + ja es būtu čīteris, nu tu mani izkikotu, nu es ienāktu ar citu niku pēc 5min, nu tu pēc 5min izkikotu mani, nu es atkal atnāktu + noslejo viņu 3x un viņš izies no sērvera un ienāks ar citu niku. lol ar tām komandām tu čīterus neapkarosi, tās ir vairāk domātas, lai padirsinātu kādu uzmācīgu nūbzoru...

vairāk izklausās, ka tev pa prikolu gribās paslapot, paslejot čītokus pa sērver, ooo - super!

gL

P.S.S. Tiger Style (WTF?)...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

L-Beast pa vasaru nestrādās tik daudz nakts maiņas, tātad pa naktīm tik daudz neadminēs, ja vispār adminēs... cik zinu, tad jerrico bombī pa naktīm, deņa arī 24/7 ir sērverī, tātad tomēr ir kāds, kas uzrauga sērveri...

P.S. tava signature sax + nav vajadzīgas tev tās pravas, admini ir pa pillo + nezinu vai tavs mozgs ir tik attīstīts, lai pareizi pielietotu šīs komandas, kā nekā tev tak mamma atņēma PC, par to, ka tev sliktas atzīmes bija (HAHA), sliktas atzīmes = pavirš, neapzinīgs, neatbildīgs, poxujistiski noskaņots cilvēks, nezinu vai tādi cilvēki īsti dod sērverim kkādu poļzu... + ja es būtu čīteris, nu tu mani izkikotu, nu es ienāktu ar citu niku pēc 5min, nu tu pēc 5min izkikotu mani, nu es atkal atnāktu + noslejo viņu 3x un viņš izies no sērvera un ienāks ar citu niku. lol ar tām komandām tu čīterus neapkarosi, tās ir vairāk domātas, lai padirsinātu kādu uzmācīgu nūbzoru...

vairāk izklausās, ka tev pa prikolu gribās paslapot, paslejot čītokus pa sērver, ooo - super!

gL

P.S.S. Tiger Style (WTF?)...

ATBALSTU +ierēcu pa šito thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu adminu tiešām netrūkst ,bet ap 5 - 10 rītā ļoti reti kāds ir online .

jaa jaa un tu kaa jau visi tie paareejie, kas arii soliijas speeleet pa naktiim un no riitiem, un kuriem tikai taapeec arii iedeva acc, arii solies speeleet, bet nu kad tev iedos

acc ari kaukur nozudiisi. nez

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Visi jaunie admini solaas speeleet naktiis , no riitiem veel sazin kad bet es ienaaku servaa pa nakti un visi kliedz "Tur 4iiters , te 4iiters !" Nu kur tad juus esat daargie ? Pa dienu juus allazj esat online , to es neapstriidu - es tik ienaaku un bukucis vai kas tur veel no peedeejiem sarkanajiem allazj speelee a jeega? Vieniigie ko esmu redzeejis naktiis ir rayus, denja, jerrico, L-BEast , camdeN un ecstasy . Es kategoriski neatbalstu kautvai arii taapeec, ka par tevi esmu dzirdeejis daudz un tikai sliktu un tiem cilveekiem es ticu tapeeec.... stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

veel viens cilveeks, kas nepildiis savu soliijumu, taapat ka chetor un bukucis , neredzu ka shie pa naktiim speeletu... tikai pa dienu rauj ka nemetaas

Link to comment
Share on other sites

veel viens cilveeks, kas nepildiis savu soliijumu, taapat ka chetor un bukucis , neredzu ka shie pa naktiim speeletu... tikai pa dienu rauj ka nemetaas

Savā acc pieteikumā pieteicu, ka spēlēšu no rītiem biežāk nekā naktīs, bet nu to jau tu noteikti neievēroji!

EDIT: savu personisko nepatiku pret mani nevajag sasaistīt ar retu adminēšanu! wink.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Divus mēnešus biju palicis bez datora ,bet tagad dators ir mājas. Esmu atsācis Nopietni spēlēt uz cs.gign.lv servera it īpaši agri no riita vai vēlu nakti ,arī pa dienu daudz spēlēju

un vakar agri jo agri no rit viens cilvēks paspēja izspēlēt veselu mapi ar speedhack. Tas nebija jauki. Gribētu palūgt xk, x_slay un x_slap ,lai varētu viņu pārmācīt ,gan jau viņam apniktu ja viņu 5 raundu pēc kārtas slay.

Ceru uz atsaucību.

evil6.gif

es domāju - "nē" derēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...