Jump to content
GIGN Forum

Winbsp Vai Ka Cita Problema?


Recommended Posts

biggrin.gif Saku ka ir es arī 4akarējos ar tām kartēm un konstatēju pēc pirmās savas map, ka tas ir ļoti grūti, jo visu laiku errorus met, tew tur nav riktīgi man šķiet, ka ar tiem wad failiem, nomaini visiem tiem objektiem textures, atceries ja kadam nav tavi wad faili kam tu iedod map, tad viņam maps neies =[ Tur 4akars nenormālākais sad.gif
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Es ari gribēju pārtaisit assult un man neizdewas, itka izlaboju visas kljudas bet vienalga sad.gif Es vienreiz palaidu partaisito assult, pats biju partaisijis biki, bet kopsh tās reizes vairāk man nav tas izdevies

Man šķiet, ka tā programma winbspc ir baigais mēsls, vajaga citu, es novilku tam krāmim jaunāko versiju, bet tāpat tas bija vēl sliktāks par veco laugh.gif

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Cik var teikt!?!?! Nevis ar Winbsp bet bsp2map!!

Kas pirmais prasīs "kur dabūt" ies muuzha atvaļiinājumā (powered by Kavacky evil6.gif )

Link to comment
Share on other sites

p.s ja kas kad grib kompilēt bsp uz map tad mapi vajag ielikt taja directory ie bsp2map un tad to bsp failu > open witdh> bsp2map.exe un tad tajā directorijā arādīsies gan wad fails ja tajā mapē tāds ir un gan mape .map failā

p.s.s. pievienošu failu apakšā

BSPTwoMAP.exe

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Es jau cenšos, bet slikti sanāk jo cs pasaulē esmu tikai 5 mēnešus, un vispār maz rubiju, bet esmu kautko paveicis, uztaisijis serveri, psycostats, amxbans, un normālu web lapu, es domāju tas ir daudz priekš 5 mēnšiem jo no sākum gandrīz neko nezināju par web, es jau nelielos, un vispār paldies gign, un visiem kas man palīdzējuši Bet 4ista gribu uztaisīt normālu cs_assult, karo4 kad ct piedzimst tur kur tas sprosts priekšā, nu tas dēlis tjipa. dry.gif

Starpcitu jūsu alusdaris majas lapā linerix novilku karti aim_alusdaris, tīri normāls aim, cik ilgi 4akarējāties lai uztaisītu uzrakstu alus ??

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Tu kļūdies viņam žēl teikt, bet ja paskatās tur apakšā zem profila mums visiem trijiem ir trīs kubiciņi tongue.gif tā kā white_eagle respect par tavu spēles stlu cs bet tomēr iesaku nenosodīt visus kas nemāk ieslēgt datoru, jo pats nebiji labāks no sākuma kad ieraudziji pirmo reizi datoru pie kāda onkuļa vai tantes laugh.gif Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...