Jump to content
GIGN Forum

Ka Pamazināt Serveri Lagus


Recommended Posts

Jūs sakiet huh.gif 1mb/s ir slikti ?? man ir max 256kb/s ko tad teikt man mad.gif Un man serverī ir 16 vietas, jūtu ka vajadzetu tikai 14 sad.gif jo serveris sāk lagot kā 16 speletaji, tiesa reizēm tīri normāli arī pavelk tās pašas 16, ja tiem kas nāk serveri ir normāls dsl, jā neparklausijaties dsl es uzskatu vel par normalu smiliez.de_2469.gif

Tad es gribēju pajautāt ka samzināt lagus, varbūt kāds zin vēl kādu mrtodi.

1) nu tjipa jāieliek ta saucamais boosteris.

2) serverim jauzliek pie prioritatem realtime.

3) Jābāž pēc iespējas mazēk soundi, un visēdi plugini

Plzz ja kāds zin vēl kādu metodi pasakiet, jo man tiešām nets ir lēns, varbūt ir kāda iespēja kā nelegāli patrināt neta ātrumu huh.gif

Un ja variet tad pasakiet savas atsauksmes par satelīta internetu. Nu to kurš sliktos laika apstākļos normāli neejot zaban.gif

post-2-1150230054.gif

Link to comment
Share on other sites

ew man jums ir aads reeciigs jautaajums... Es aizmirsu kur uzlikt to VIRTUAL MEMORY ???? plz kaads pasaka smiliez.de_2477.gif

uzpiezh uz my computer ,properties talak advanced tad pashu pirmo setings spiezham tad atkal advanced un skatamies ja jums uz c diska ir brivi kadi 10 gb tad pie inital un max size rakstam kadi 5000 tad set spiezham ok vai aply un restart pc laikam ta

Link to comment
Share on other sites

Aga tas gan, bet vispār runa jau te ir par lagiem, nevis antivirusiem laugh.gif Nu runājot par antivīrusiem un lagiem, nez vai antivīrus neladzina serveri, man šķiet ka diezgan dry.gif Bet nu bez viņa nevar iztikt, kads nezin varbūt kā pamazinat lagus spēlētājiem, jo kā ieeju serverī tā serveris sāk lagot, atceros kādreiz bija tādas hight fps mapes kuras iebāzot vecās vietā samzinās biki lagi, kāds nezina kur var noka4āt tās, vai kautko līdzīgu, biggrin.gif Nezinu vai vispār kautko dod tie krāmi, kro4 jaiemet players vecās mapes vieta tongue.gif

A es atradu pats, ja kādam vajag tad te būs links biggrin.gifhttp://baltgames.lv/v2/downloads/12/

Cik stulbi sanāca dry.gif Bet nu vienalga, gan jau noderēs kādam no jums =]

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Aga tas gan, bet vispār runa jau te ir par lagiem, nevis antivirusiem laugh.gif Nu runājot par antivīrusiem un lagiem, nez vai antivīrus neladzina serveri, man šķiet ka diezgan dry.gif Bet nu bez viņa nevar iztikt, kads nezin varbūt kā pamazinat lagus spēlētājiem, jo kā ieeju serverī tā serveris sāk lagot, atceros kādreiz bija tādas hight fps mapes kuras iebāzot vecās vietā samzinās biki lagi, kāds nezina kur var noka4āt tās, vai kautko līdzīgu, biggrin.gif Nezinu vai vispār kautko dod tie krāmi, kro4 jaiemet players vecās mapes vieta tongue.gif

A es atradu pats, ja kādam vajag tad te būs links biggrin.gifhttp://baltgames.lv/v2/downloads/12/

Cik stulbi sanāca dry.gif Bet nu vienalga, gan jau noderēs kādam no jums =]

1. maz zini kas tas ir???

2. ja ir kautkads norton tad tas ladzina serv!!!

3. izskatas labakais variants ka uzlabot servera ping tas ir labaks nets un viss!!! nekas cits!

Link to comment
Share on other sites

huh.gif Nja, bet tomer no visiem ieteikumiem esmu uzlabojis serveri vidēko fps krietni tā kā tomēr ir jēga salikt galvas kopā  smiliez.de_1164.gif Beztam tev taisnība netu vajag ātrāku  smile.gif

tev leny jauztaisa uz freehosta majaslapa vai freeweba jo ja nebus fusion majaslapa un psstats serv tev nelagoszu un pats varesi spelet ar 16playeriem! biggrin.gif :evil5:jo es psstats izmetu un uzrteiz serv norm iet! 40.gif

Edited by Cove.r
Link to comment
Share on other sites

tev leny jauztaisa uz freehosta majaslapa vai freeweba jo ja nebus fusion majaslapa un psstats serv tev nelagoszu un pats varesi spelet ar 16playeriem! biggrin.gif :evil5:jo es psstats izmetu un uzrteiz serv norm iet! 40.gif

huh.gif Tiesham nu tad iedod man plzz to freehostu, uz kur tew staw php-fusion, protmas ja esi atradis tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...