Jump to content
GIGN Forum

MPMAGAM - DJ


Recommended Posts

Sveiki! Es taka veletos tiesibas serveri GIGN. Ja jav tadam lunim ka Unable dod tiesibas tad jav var ari man iedot pietam man pat ir iemesls. Nevis ta ka vinam iemesla vispar nebija vai ne? Sitadi sapiko 3 Ls un adminee smile.gif. Iemesls kapec velos tiesibas un kadas tiesibas velos.....

Iemesli:

1. Ir dazi lohi kuri fluudo.....(Vajag biku pakikot lai dalec.....)

2. Piemeram mapku ka gribas nomainit tad ir lunju bars kuri nebalso par mapku tikai tapec ka halava vai ari nelago.........(Vajag pamainit lai visiem nebutu lagi.......)

3. Votes ...... (Tapat prikola pec....)

4. Gribas varet uzlikt wars3 mode ja tad nav uzlikta jo ta ir loti forsa.......

5. Piemeram kad kads voteadmins lohs uzlicis voti uz knives tad varet vienkarsi bez votem to nonemt (Idiotisms ar naziem kad visiem lagi... sad.gif....)

6. Tad vel tautai jav visau neuzliksi admin tiesibas tapec es varetu but ta ka tads adminjuks kurs paklausas to tautu no kuras pats naku un papilditu velmites mapu un modu zinaa.......

7. Kad atnak kads specigaks vai ari jebkurs cits admins tad lai varetu sacatoties tikai admini un neviens cits to neredzetu. (Tas ta lai citi neredz ja kautkas svarigs...)

Tatad velos es:

Tiesibas mainit karti.....

Tiesibas uz voteem (Jebkura veida).........

Tiesibas kikot.......

Tiesibas knives mode nonemt..........

Tiesibas uzlikt wars3 modi ja ta nav uzlikta.........

Tiesibas uz rezerves admina slotu..............

Tiesibas restarteesanu........ no pasa sakuma kad vel neviens neko nav izdarijis tas ta lai visi paspej sakonektet un 1 rounds nav jaizlaiz..........

Nju paldiesinjs ja uzklausijat mani un ja jums patika.... Gaidu atbildi labak te foruma jo e-mailaa slinkums iet reti skatos....... smile.gif Labinji byes.....

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Es taka veletos tiesibas serveri GIGN. Ja jav tadam lunim ka Unable dod tiesibas tad jav var ari man iedot pietam man pat ir iemesls.

Looool - no shitaa var izsecinaat ka Tu esi lunis ar iemeslu (no offence - pac taa uzrakstiiji) smile.gif

Unable vinjas sen ir nonjemtas smile.gif - slikts iemesls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tak to nezinaju.......................................................................

Labinji nu a ka tas lunis dabuja tioesibas? Es gribu lai normalas kartes butu kad nav adminu un lai var likt votes un kad kads lunis ir uzlicis knives mode tad lai es ka glabejs vinas nonemtu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs redzi es labojos smile.gif

Katra gadiijuma vai tad tie nav pietiekami iemesli? Tautas uzklausisana vaktesana lai nedirsas lohi un ara mesana kad kads lohs nem ara savejos tas ir TK.........?

Nezinu un ta knives mode ir stulba nonemt vinu vispar ka tadu..........................................

Link to comment
Share on other sites

mpmagam tu pats esi lohs vispar nedadrasts pirdiens! Tu neesi nekas vairak ka stulbenis es tevi pazistu tikai tu nezini kas es esmu. Tu esi pidars vispar taad lohs un pareizi tu saki tu esi apsis salidzinajuma ar mani!!!!

Lohs tu esi!

* Izsaku bridinajumu par necenzeetu uzvedibu. Esmu parliecinats ka vareja to visu teikt normaliem vardiem * <c> sulik

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 4 2003, 06:04 PM']mpmagam tu pats esi lohs vispar nedadrasts pirdiens! Tu neesi nekas vairak ka stulbenis es tevi pazistu tikai tu nezini kas es esmu. Tu esi pidars vispar taad lohs un pareizi tu saki tu esi apsis salidzinajuma ar mani!!!!

Lohs tu esi!

taramtaramtaramtar admin_ban unable smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

visa shitaa padarishana sak kljuut smiekliiga un tai pat laika apniciga... ir tada lieta, ka man vairs nevajag pikji serverim, jo gign servs jau staav uz optiskaa linka, takaa ejat juus visi ar saviem pieteikumiem... smiliez.de_2551.gif

ja kautkas nepatiik, ta zvanat 9094949

Link to comment
Share on other sites

wormik kas tev ed ara? Es tak ieveroju visu ko tu saki....... Nah tu mani un saprotu vel ari to ka vel ari citus pasuti.....? Vis taku bija ok kas nevari iedot admin? Tev tapat apniktu sedet visu laiku un klausities zelabas un kaukt lidzi neko nevarot izdarit a es gribu tikai am komandu... tas viss....

Link to comment
Share on other sites

nekas es paklausiishos zhelabaas un pasutiishu triis majas talak... admin tiesibas ir jamak iegut... es netaisos te tagad telot te biiskapu kaukadu kas sprediki runaas par to kaa ir pareizi... ja gribesies ljoti, gan pac izdomasi. tuksha runashana un lugshanas uz mani neiedarbojas, ar naudas piedavajumiem esmu ljoti piesardziigs, ar meitenju piedavajumiem esmu... vai, laikam pa daudz pateicu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 6 2003, 08:58 AM'] Vis taku bija ok kas nevari iedot admin? Tev tapat apniktu sedet visu laiku un klausities zelabas un kaukt lidzi neko nevarot izdarit a es gribu tikai am komandu... tas viss....

tu pats paskaties ko tu saki. pirmaja posta tu izdod tadas vajadzibas, par kuram puse no adminiem varetu tikai sapnjot, un te pekshnji pasak ka tev vajag "tikai am komandu". tad ko tev isti vajag? un ari butu labi ja tavi teksti nebutu japrlasa desmit reizes meghinot tos saprast, kaut vai attiecoties uz to pashu pirmo postu.

Link to comment
Share on other sites

Cilveeki kas lasa sho poustu izdariet luudzu 3 zemaak uzrakstiitaas lietas

1) Iesaku juusu uzmaniibu veerst uz mpmagam[basic] un Unable[Genz] IP. ohmy.gif

(tiem kas nav admini)

MPMAGAM[bASIC] 195.2.114.163 1-June 03

Unable[Genz] 195.2.114.163 12-May 03

ohmy.gif

2) Izlasiit augstaakatrodoshos poustus kur "shie 2 atshkjiriigie cilveeki" apdirsh viens otru. ohmy.gif

3) Izdariit secinaajumus par kaada konkreeta indiviida intelektu huh.gif

(speciaali wormam) 4) Peec gruuta paardomu (ak!) briizha izlemt ko dariit ar tiesiibu pieshkjirshanu huh.gif

(ja juus censhaties atrast vaardus kas raksturotu sho kretiinismu tad diez vai sanaaks.... viss kas naak praataa ir "apbriinojami") blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...