Jump to content
GIGN Forum

Par adminu un adminiem


Recommended Posts

nu ko gign saak attiistiities, ff - tas ir stimuls domaat! protams ka nepatiikami ka tevi kaads botinjss tiissaam vai netiissaam novaac, bet taadu nav daudz un tur ir darbs adminam. protams var novaakt saveejo netiissaam , tam ir sava soda sisteema. bet ja kaads mudaks apzinaati tevi nomedii, tad taadam vienkaarssi kick. nu nafig taadam speeleet un paareejiem praatu ccakareet , lai paspeelee kaadu citu speeli. pirmajaa dienaa tiku pat statos kaa visvairaak novaaktais by temanate. bet vakar paspeeleeju un juutams ka cilveecinji ir jau druscinj saspringussi un jau domaa. cs. galu galaa nav tikai tiirs galjas gabals - speeleejot ar praatu var diezgan patiikama nodarbe sanaakt. beigaas veel varbuut gign saaks paraadiities kaut kaada tp. apollo bija tiessi taapat - tagad viens no labaakajiem serveriem. ne jau tur profi un tp playeri jau no ssaakuma speele. vienkaarssi visur ir vajadziiga attiistiiba arii speelee . lai tik admini vairaak sasparojaas uz domaassanu un dariissanu un viss notiksies. kas attiecaas uz fatetoblack - domaaju ka vinjss vispaar nav vajadziigs , jo raunda garums ir pagarinaats un ja seezz divi kemperi katrs savaa baazee, tad no skatiissanaas melnumaa 3min garumaa var druscinj atjuugties. to tak var redzeet, ja kaadam saka priekssaa tad uzreiz kick un beigta balle. + veel jaaizmeezz visas taas lameriskass darbiibas ar apzinaatu bumbas nelikssanu un neatmiineessanu. hostu neglaabssanu. flashi raunda saakumaa. vai jebkaada cita apzinaata trauceessana citiem speeleet. ADMINI - darbojaties. serveris ir jaauztur ar darbiem nevis pontossanu par savaam tiesiibaam. protams ne uz visiem tas attiecaas.

nu labi memuaara beigas .speeleeju shodien un 3h tiku top15 1st un vakar arii tikai tiku 12 s. es gribeetu paluugt adminu zinu taa pienaakumus un esu pildijis.

Link to comment
Share on other sites

Kaiteekli, patiesiibaa peedeejaas nedeelas GIGN`aa speeleeju tiiri biezhi...Piemeeram nezinu kaa tu vareeji iipashi biezhi mirt no saviem komandas biedriem ja staav ATAC - itkaa izskaidorjums vareetu buut ka tev pasham varbuut patiik raunda sakumaa kaadam ar nazi muguraa iebakstiit un sanemt slay...(Starp citu netiishaam novaakt var jau arii ne tikai botinam gadiities). "Laameriskaas izdariibas ar bumbas uzlikshanu un nemiineeshanu" - ja godiigi, ko taadu neesmu uz GIGN sastapis ne reizi peedeejaa meenesha laikaa...

Link to comment
Share on other sites

Un tas par tiem Hostiem tak taa ir , ja kadam teram raunda saakumaa sagribaas nomediit Hostus tad slap.Un ja CT paliek beigas 1vs1 ar T tad vinjiem ir Hosti jaatbriivo nevis jaaskraidaa un jaameklee tas T.Tas pats ir par Bumbu. Tikai tur veel ir jaasargaa taa bumba CT , ja taa nokriit T.Un jaamiinee arii - un jaatminee ar.Savaadaak taa tak nav speele.Par to saveejo mediishanu speciaali ir jaaliek kick.Pats vainiigs vienkaarshi kas to izdariija , zinaas.un jas tas ir bijistaa , ka nejaushi tad tak var piedot.Bet attieciig naaak % nost.Un tam visam jaabuut raxtiitam starp citu noteikumos.Es vienkaarshi to zinu un taa speeleeju taapee jau esu 1st.

Link to comment
Share on other sites

Lika raxtiit macho 1)Par bumbu.

Vispirmms vinjiem taa ir jaauzliek , ja tas vinjiem izdodas , tad vinjiem taa ir jaasargaa un tad CT jaameeggina taa atmineet.Javinjie tas neizdodas , tad CT jaatrod taa un jaaasargaaa , lai T nepanjemtu un neuzliktu.Tas lai nebuutu liekas skraidiishanas un laika teereeshanas.

2)Par hostiem

Saakums , ja kaadam T sagribaas raunda ssakumaa nomediit Hostu , tad shim jaauzliek kick , vai slap.Un , ja sanaak taa kad beigaas paliek CT vs Ttad contram jaaiet hosti glaabt , ja neviss jaaskrien fragu vaakt , bet tajaa pashaa laikaa T tie jaasedz.

3)par Kemperiem

Nu tas ir taa ja paliek CT vs T viens pret vienu un , ja shie sheezzz katrs savaa malaa nejeedziiga skatiishanaas vienaa punktaa , tad shiem ir jaaliek slap par kemposhanu , bez bumbas likshanas , vai hostu glaabshanas.

4)Par team kill

Nu tas ir taa , ja kaaadam sagribaas raunda saakumaa saveejo novaakt , vai ievainot vinjam ir jaaliek pretii slap uz pusi lielaaks , nekaas shisnonjeema savam.Bet , ja tas ir noticis ir nejaushi , tad tam ir sava sadalja kur var izveleeties , ko uzlikt vinjam par nejaushu traapijumu - tas ir slap 10 times u.t

Sho es uzraxtiiju , taapeec , ka jums serverii liela dalja no adminiem to nepilda , lai buutu kaartiiba.mani sauc Miks Jaunzems - mans e-mail [email protected] statos emu top15 ... kuraa tur viet.Es gribeetu luugt adminu.

Link to comment
Share on other sites

me reec kad visi censhas izcelties ar saviem statiem GIGN tur tak paarsvaraa speelee kaut kaadi siikpirzhi un tikai dazhreiz iepeld lielaas zivis bet tad uzreiz shitie top15isti maina nickus lai nesabojaatu sev status wink.gif kad vienreiz cilveki sapratiis ka ar shii servera statiem jau nu neko nepanaaks. Es aceros kaa vienreiz GIGN'aa riktiigi.... bet tas jau ir cits staasts tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Lika raxtiit macho 1)Par bumbu.

Vispirmms vinjiem taa ir jaauzliek , ja tas vinjiem izdodas , tad vinjiem taa ir jaasargaa un tad CT jaameeggina taa atmineet.Javinjie tas neizdodas , tad CT jaatrod taa un jaaasargaaa , lai T nepanjemtu un neuzliktu.Tas lai nebuutu liekas skraidiishanas un laika teereeshanas.

2)Par hostiem

Saakums , ja kaadam T sagribaas raunda ssakumaa nomediit Hostu , tad shim jaauzliek kick , vai slap.Un , ja sanaak taa kad beigaas paliek CT vs Ttad contram jaaiet hosti glaabt , ja neviss jaaskrien fragu vaakt , bet tajaa pashaa laikaa T tie jaasedz.

3)par Kemperiem

Nu tas ir taa ja paliek CT vs T viens pret vienu un , ja shie sheezzz katrs savaa malaa nejeedziiga skatiishanaas vienaa punktaa , tad shiem ir jaaliek slap par kemposhanu , bez bumbas likshanas , vai hostu glaabshanas.

4)Par team kill

Nu tas ir taa , ja kaaadam sagribaas raunda saakumaa saveejo novaakt , vai ievainot vinjam ir jaaliek pretii slap uz pusi lielaaks , nekaas shisnonjeema savam.Bet , ja tas ir noticis ir nejaushi , tad tam ir sava sadalja kur var izveleeties , ko uzlikt vinjam par nejaushu traapijumu - tas ir slap 10 times u.t

Sho es uzraxtiiju , taapeec , ka jums serverii liela dalja no adminiem to nepilda , lai buutu kaartiiba.mani sauc Miks Jaunzems - mans e-mail [email protected] statos emu top15 ... kuraa tur viet.Es gribeetu luugt adminu.

smiliez.de_2551.gif clown !!!

Davai 1x1 ar mani ja vineesi dabuusi tiesiibas rolleyes.gif

Ja nee, blowjob manis izveeleetai personai, OK ?

smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

me reec kad visi censhas izcelties ar saviem statiem GIGN tur tak paarsvaraa speelee kaut kaadi siikpirzhi un tikai dazhreiz iepeld lielaas zivis bet tad uzreiz shitie top15isti maina nickus lai nesabojaatu sev status wink.gif kad vienreiz cilveki sapratiis ka ar shii servera statiem jau nu neko nepanaaks. Es aceros kaa vienreiz GIGN'aa riktiigi.... bet tas jau ir cits staasts tongue.gif

Patiesiba bija tikai viena reize kad es maniiju, ka ieksh gign spelee tafta kur reti kursh speleja lameriigi... bij tas kaukad pa nakti nesen... kauka visi laames peekshnji izdomaja ka gign smird un aizgaja uz citiem mediibu laukiem... nu es gan paliku un sanjemu pelniitu sodu smile.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif nu ko var teikt... kaiteklis ljoti lapi pieprot kombinaaciju CTRL+C un CTRL+V jo taa sauktais memuaars ir ideaali nokopeets no KOMPAKTS'a foruma.. netiikas mekleet no kurienes tieshi, bet ja vaig (un ja posts nau izdzeests) tad varu atrast cool.gif
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...