Jump to content
GIGN Forum

Razer


mikis
 Share

Recommended Posts

g5 4ever  31.gif

pilniigi piekriitu macho un worm g5 4ever, pasam man arii g5 kadreiz speleju ar parastaa, rimii pirktaam, bet kad dabuju sho tad vemiens nak no parastam peleem... dry.gif

post-6-1148473229.jpg

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

pilniigi piekriitu macho un worm g5 4ever, pasam man arii g5 kadreiz speleju ar parastaa, rimii pirktaam, bet kad dabuju sho tad vemiens nak no parastam peleem... dry.gif

esmu dzirdējis ka viņai silti iesaka izmantot palikni...

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis ka viņai silti iesaka izmantot palikni...

Izskaidrojiet lūdzams man nezinātājam kāpēc vajadzīgs paliknis?

Varbūt tas ir stulbi, bet spēlēju uz galda (smuks, gludiņš un brūns) un viss ir ok.

Tipo ātrāk nolietojas? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

bija man m$ intellimouse, braukaju ar vinju arii pa galdu... reizem uz galda nokljuust netiirumi - kaut kadi mazi graudinji no cepumiem or smthin... un ja tie noberzhas gar kaajinaam, tad var gadities ka pasliktinaas sliidamiiba...

kopsh taa laika izmantoju dreebes paliktni. pele stradaa vienkarshi ideaali un sliid arii ideaali... un galvenais ka paliktnis maksaa 1,5Ls smile.gif plastmasas paliktnji slimo ar tadu pashu lietu kaa vienkarshi pele bez paliktnja - paraak cieta virsma

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis ka viņai silti iesaka izmantot palikni...

nu isteniba es 5 dien rimi nopirku palikni ari pa leto!! 4.gif vnk kad fo4eju nonemu palikni lai stiligaak 10cms.gifbiggrin.gif tagad kruta bilde ar palikni! Uzrez Bridinu Pada krasa nenosaka manu orientāciju 4.gif

post-6-1148495376.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka Snufs tika nolikts specjāli, lai kautkā parādītu mums cik viņš ir kruts biggrin.gif

P.s tu te kautko teici par pada krāsu, parasti tā saka pediki, jo nezinu kurs te ieraugot tavu padu domātu, ka tu esi gejs!

Link to comment
Share on other sites

ali mulkis, ne snufs bija, jo man fo4iks knapi tureja bateriju, un nebija laika vakt nst meslus, butu gribejis lai jus domatu ka es esmu kruts pieliktu 5 g zaliites!! 10cms.gif , par to pad es ta teicu jo bukucis teica shadu tekstu

1) - Krāsa raksturo tavu orientāciju wink.gif

tape ari teicu partokrasu !!

naughty.gifsmiliez.de_2524.gif

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
Gribetu sev to razer peli vinju var arii nopirkt latvijaa un taa ir pro pele

http://www.razerzone.com/Products/Gaming-M...er-Diamondback/

ja gribat vairak izlasit nu tad varat griesties shite

http://netgames.apollo.lv/portal/articles/4661

nu vienkaarsi unikaali ofic nopirksu zilaaa kraasaaaa............ new_shocked.gif

es jau saaku luukties muterej lai nopeerk da nopirks palubomu es muteri vienmer piekoluju........

a kaa ar jums gribat arii sev taadu? smiliez.de_2551.gif

Tas sūds izskatās dzīvs.

Link to comment
Share on other sites

Joprojaam esmu pie savas uberpro ednet laazerpeles, x3cik dpi, straadaa labi uz galda, pa laikam kad gluchiit saak vajag iepuust tajaa laazercauruminjaa un vel to stuuri kur braukaaju ar peli jaanotiira no drupachaam. Neko iipashu nerauj iekshaa. Pirku pirms gadiem 3-4 pa 7 vai 9ls IZPAARDOSHANAA biggrin.gif

Bija vienubriid uz lakota galda tad liimeeju a4 lapu klaat un braukaaju pa to - bija baigi forshi.

Paliktnji - ir visaadi bijushi bet visi man slid prom :>

Link to comment
Share on other sites

internetā staigājot kā back noder. csā - papildus poga.

neliels offtopic...

Es vinju uzliku ka "Open in new tab", baigi noder.

Un cs'a man vinja ir bindota uz "-forward".

Patiesiba baigi labi, kad g5 var bindot katru pogu uz ka vien velies.

Link to comment
Share on other sites

stilīgas tās peles. Ja nodarbotos ar datortjūningu, iespējams varētu to zilo paņemt.

vēl gribēju pateikti, ka cietie palikņi nespārda, bet mīsktie gan! manējais kādus 10 gadus vecs, pārdzīvoijs dažādus laikus, visādas revolūcijas, plūdus u.t.t. bet strādā nevainojami...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...