Jump to content
GIGN Forum

Ducko Takaa Dri


mersy
 Share

Recommended Posts

Tas ir aizliegts normalos wc, jo atrak skrien ar to fishku.

vot wc tiešām šādu fīču vaidzētu, iedomājies, ja parauj pļūtiņš, cik noderīgi tas būtu...

varētu klusu un tikpat ātri aiskriet līdz podam laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Besī, kad kaut ko tādu aizliedz. Kaut arī tas ir uz bagu pamata, tie ta visiem vienādi un taisnīgums nodrošināts. Tas nu tā.

nu tev tas besī, bet ja tas duckjumpings tiktu legalizēts, tad reāli zūd spēles jēga. tu kusties tikpat ātri kā skrienot, bet dari to 2x klusāk. piemēram, tiek uzlika c4, tu atrodies diezgan tādu, sāc skriet, kad tuvojies robežai kur pretinieks sāk dzirdēt tavus soļus tu sāc taisīt to tupšanos un skriešanu vienlaicīgi, līdz ar to tu vari tik vēl tālāk (it kā ar skriešanu) un dari to klusām, beigās sāc walkot smile.gif skaņa ir to darot, bet tā ir tik minimāla, ka cīņas karstumā pretinieks tavai komandai var dakot apkārt un tu to pat nepamanīsi smile.gif

vispār man tā figņa nepatīk, pats neizmantoju + tas nav grūti, to var iemācīties 5min laikā...

Link to comment
Share on other sites

Besī, kad kaut ko tādu aizliedz. Kaut arī tas ir uz bagu pamata, tie ta visiem vienādi un taisnīgums nodrošināts. Tas nu tā.

iepazīstoties labāk ar situāciju, tu tā neteiktu. Tas vienkārši ir anāls gļuks un tanī momentā, kad viņš kādam no mums apniks, tad arī aizliegsim (daudz jau vairs netrūkst).

Link to comment
Share on other sites

uzbindojot tikai uz mwheelup/down +duck jau nav taads effekts. effekts ir tad, kad tam pa visru veel pats ducko ar defaulto ctrl. aizliegt vienkaarshi +duck uz skruula buutu stulbi.

laugh.gif ģēnijs ierunājās.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
macho bonajot, kas to izmanto! bus man beidzot iespeja arii tikt valjaa no dareka... smile.gif savadak man vins sak apnikt....

poslan laugh.gif

em, Tu kljuudies, vienigais ar ko skrien aatrak ir awp, bet ta principa nekas nemainas... aa nu ja, vel tik bik bik klusak, i to var dzirdet!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...