Jump to content
GIGN Forum

Webs


Andru22
 Share

Recommended Posts

Visvairāk acīs paspēja iekrist ilgi plānotais klana rašanās zelta mirklis.

Tā, es pa Skype runnāju ar savu draugu(Ediju), tad es viņam jautāju, vai viņs negrib kopā ar mani taisīt klanu. Viņs nevilcinoties piekrita.

Tad mums vajadzēja izvēlēties clana nosaukumu, es piedāvāju |:|TuaninG|:|, bet viņš gribēja ^Wu-TanG^, tā mēs domājām kuru nemt līdz beidzot es piekāpos un mēs izvēlējāmies ^Wu-TanG^.

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu krpli ble suka savam tetim pimpi ble gudrelis atradies vienkarsi izeed man urod tu, ble baigi kruts atradies, maukas deelsstulbais , tu esi nieciiba

Izaudz ! Un piekritu -Ha- ta zila krasa vnk smiliez.de_2477.gif

+ Wu-Tang neigeriski Gangsta slap.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu krpli ble suka savam tetim pimpi ble gudrelis atradies vienkarsi izeed man urod tu, ble baigi kruts atradies, maukas deelsstulbais , tu esi nieciiba

Nu kāpēc uzreiz tā!?

PS. Naivais muļķi! Sāc pierast pie kritikas - dzīvē noderēs! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

laikam serveris tikai pa deinu on

The connection has timed out
         

The server at 84.237.182.214 is taking too long to respond.
        

   *   The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
         moments.

   *   If you are unable to load any pages, check your computer's network
         connection.

   *   If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
         that Firefox is permitted to access the Web.

smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu krpli ble suka savam tetim pimpi ble gudrelis atradies vienkarsi izeed man urod tu, ble baigi kruts atradies, maukas deelsstulbais , tu esi nieciiba

Iemaacies rakstiit smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

No taa weba totaali nekaa nav... tur vispaar nekaa nav ne downloadi ne forumaa kas rakstiits es nesaredzu vispaar nekaadu iemeslu lai tur kaads ietu

dry.gif Ja web uztureetaajs vispaar neko nejeedz no html (nemaz nerunaajot par PHP) tad no web vispaar nekas nevar sanaakt...

P.S muuzhiigi es tev nepaliidzeeshu ar to bezceriigo web (par bildi aizmirsti)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...