Jump to content
GIGN Forum

Again


infusion
 Share

Recommended Posts

name >> Alvis

nick >> infusion

Veeleetos admina tiesiibas... Daudzi mani paziist kaa taadu smiliez.de_2428.gif , jo dazhreiz man vienkaarshi nervi netur , vajag kaadam uzdirst. - peec tam pasaku nenem galvaa jo ar nerviem nav kaartiibaa sad.gif .

Man vienalga kaadas tiesiibas , kas daudz grib tam maz tiek . Adminu vienu "paziistu" - tas ir Aisha (bijushais dev1at0r) , kuram ir arii ban (laikam)...

Speeleeju cs 2 gadus .

Esmu smiekliigs , jauns un no datora neatkariigs.

Iisteniiba visiem po ko tu dariisi ar tiesiibaam - vismaz taa teica worm. Visi vienu un to pashu staasta.

Vienreiz jau sheit rakstiiju luugumu , bet nesekmiigi.

Ceru uz juusu atbalstu , VECUMS NAV SKEERSLIS.

Link to comment
Share on other sites

baby.gif dabusi tiesiibas nervi neturees vel vairak!! baby.gif

no savas puses varu piedavaat dabut tiesiibas but par " baby.gif " biggrin.gif

GOLFY_S saproti kad iet tad ar "~" kad neiet tad bez "~", lai stati nebendeejas. Saprati?

infusion pareizi ??!

Link to comment
Share on other sites

baby.gif dabusi tiesiibas nervi neturees vel vairak!! baby.gif

no savas puses varu piedavaat dabut tiesiibas but par " baby.gif " biggrin.gif

GOLFY_S saproti kad iet tad ar "~" kad neiet tad bez "~", lai stati nebendeejas. Saprati?

infusion pareizi ??!

neee

nicks "-infusion" ir registreets , tad kad bija paareja serverii no "reserveetiem" uz "public" es niku prosta nomainiiju uz "infusion" tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

tev jau vienreiz visu skaidri un gaishi pateica bduh.gif

Link to comment
Share on other sites

da nez... redzeets ir kaa spelee.. un spelee normali.. tachu kartejo reizi uzskatu ka aminu ie parpilnaam... Vot vaidzetu uztaisiit ka admins var klut tikai no 16 gadiem.. (vismaz) no offence musu mazajiem draugiem... tb speletajiem! bet nu ... keep up the good work

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...